
20-річний захисник «Ворскли» Ілля Крупський підписав трудову угоду з харківським «Металістом 1925», але на правах оренди найближчі півроку продовжуватиме захищати кольори полтавського клубу.
За основний склад ворсклян Крупський дебютував ще в 16-річному віці, і вже тоді на перспективного гравця з відмінними задатками та перспективами до кар’єрного зростання заговорили у футбольних колах.
Увага до Іллі дедалі зростала, і після його участі в літній Олімпіаді, що проходила в Парижі минулого року, керівництво ворсклян почало отримувати конкретні запити щодо трансферу футболіста. Найактивнішим з-поміж іншим виявився харківський «Металіст 1925».
У сезоні 2024/2025 Крупський взяв участь у 15 матчах чемпіонату України (14 матчів без замін).


