
Шановні полтавці, дорогі наші вболівальники!
Прийміть мої найщиріші вітання з Різдвяно-новорічними святами!
Минає черговий неймовірно важкий рік нашого життя. У ньому щоденні тривоги, втрати та біль.
Український народ знову об'єднаний, як ніколи. Ми не втрачаємо сили духу, надії та сподівання, що ось-ось настане Той День.
Наш народ демонструє всьому цивілізованому світу, що патріотизм та жага до боротьби - у кожному з нас! Нехай знову будуть разом українські родини, і всі, хто змушений був залишити свій дім, нарешті повернуться на мирну українську землю.
Наша сильна Україна обов'язково здобуде свою перемогу, і українці заживуть повноцінним життям. Тривоги зникнуть, а держава знову розквітне!
Слава ЗСУ та нашій незламній нації!
З повагою, почесний президент ФК «Ворскла»,
Костянтин ЖЕВАГО


