
У другому спарингу ужгородських навчально-тренувальних зборів полтавці зійшлися з місцевим ФК Ужгород.
Зіграли змішаними складами без ліміту замін у форматі три тайми по 30 хвилин. Єдиний гол цієї зустрічі забив захисник, який щойно прибув на оглядини до Ворскли.
15-го липня підопічні Сергія Долганського зустрінуться зі стрийською Скалою.


