
22 червня – день, що увійшов в історію України, як початок страшної трагедії. Саме цього дня 1941 року о 4-й годині ранку нацисти ударами з повітря бомбардували Київ.
Історія, на жаль, повторилася в наші дні. 24 лютого 2022-го о 4-й ранку російські ракети порушили тишу над всією Україною. Ця невтішна паралель вказує нам на циклічність історії та постійні випробування, що випадають на долю українського народу в боротьбі за свою свободу.
Прямо зараз українці стоять на захисті своєї рідної землі. Але тепер – під рідним серцю кожного прапором. За свою державність і щасливе майбутнє нових поколінь. Наша відчайдушна боротьба – за Україну, за правильні цінності цивілізованого світу.
Ніхто не забутий!


