Стадія 1/16 фіналу складалася з одного поєдинку, і вихованці ДЮФШ ФК «Ворскла» зуміли здолати на стадіоні «Молодіжний» МДЮСШ (Дніпро) – 2:1. Голами відзначилися Микита Гребенюк і Сергій Аранчій.
На етапі 1/8 фіналу, яка вже проводитиметься з двох матчів, полтавські футболісти отримали в суперники ДВУФК-Кривбас (Дніпро). 25 травня полтавці зіграють на виїзді, а в матчі-відповіді приймуть дніпрян 1 червня.


