У доброму гуморі, з відповідним настроєм стали до роботи футболісти «Ворскли» U-19. Після взаємних привітань з новорічними святами, та вступного слова тренерки Ії Андрущак, розпочалася робота за планом. Традиційно для робочого старту року – тренажерний зал і втягуюча пробіжка.
Інтенсивність занять, за логікою, щоденно зростатиме, а найближчої суботи хлопці проведуть двосторонню гру між собою.


