
Колишній гравець ФК «Ворскла», солдат окремої автомобільної бригади ДШВ ЗСУ Олександр Гончар (позивний «Джміль») загинув 16 серпня 2023 року на Запорізькому напрямку.
Олександр Гончар народився у селі Щасливе на Київщині. Його перший професійний клуб «Борисфен», за який він дебютував у 1997-му. Серед команд, за які виступав Олександр Гончар, також івано-франківське «Прикарпаття», полтавська «Ворскла», «Металіст» Харків, «Зоря» Луганськ, «Нива» Тернопіль. та інші.
Двічі гравець ставав срібним призером Першої ліги України: 2002/2003, 2005/2006. Після завершення спортивної кар’єри займався приватною підприємницькою діяльністю.
У березні 2023 року долучився до лав Збройних Сил України.
Олександру Гончару було 43 роки. У нього залишилися дружина і двоє дітей.
Вічна пам’ять герою!
за інформацією виконкому Бориспільської міськради


