Незабаром стартує новий сезон Вищої ліги чемпіонату України, який дівчата з «Ворскли» розпочинають у ранзі чемпіонів.
Серед найважливішого в приготуванні, як ведеться, і нове вбрання від всесвітньовідомого бренду Nike.
У ході передсезонного фотосету Ворсклянки багато жартували, згадували перипетії окремих зустрічей з минулого чемпіонату, проговорюючи турнірні плани на майбутнє. Не сумніваємось, сезон новий буде таким же емоційним та яскравим, як і кольори форми, яку ви зараз споглядаєте.
Нагадаємо, що волею жереба вже у першому турі (23 серпня) полтавкам належить провести виїзну зустріч проти криворізького «Кривбасу».
До нових звершень, дівчата!


