
Жіночий футбольний клуб «Ворскла-Харків-2» обіграв грузинський «Ланчхуті» у півфіналі першого раунду відбору Ліги чемпіонів УЄФА-2022/2023.
Підсумок зустрічі 5:0. Двічі відзначилася Ірина Котяш, по одному разу забивали Роксолана Кравчук, Яна Калініна та Ольга Осипян. У ході поєдинку грузинки заробили аж дві червоних картки, що певним чином полегшило завдання нашим дівчатам у цій грі.
Поєдинки групи «3» Ліги чемпіонів приймає хорватський Вараждін.
21 серпня підопічні тренера Наталії Зінченко у фіналі зустрінуться з уже знайомим по минулим розіграшам казахстанським клубом «БІІК-Шимкент», який сьогодні впевнено переграв дівчат із хорватського «Спліта» - 5:1.


