Ferrexpo - Головний спонсор

Слюсарєв Геннадій Данилович

Слюсарєв Геннадій Данилович

Радник віце-президента ФК «Ворскла»

Спортивний директор, заслужений працівник фізичної культури та спорту України.


Народився 2 травня 1947 року в Брянській області у родині військовослужбовця. Футболом почав захоплюватися в м. Прилуки, що на Чернігівщині, куди був переведений батько. Займався у місцевій ДЮСШ. Закінчив Прилуцьку середню школу, продовжив навчання у Білоруському державному інституті фізичної культури та спорту. Під час навчання виступав за інститутську команду з футболу на першість Мінська.


З 1970 по 1972 рік служив у лавах Радянської армії. 1973 року, демобілізувавшись, приїхав до Полтави на постійне місце проживання, де в той час були його батьки.

Трудову діяльність ще до призову в армію розпочав викладачем фізкультури в Мінській області. З 1973 року трудився у комітеті фізкультури та спорту при Полтавському міськвиконкомі під керівництвом Бориса Маслова. У 1975 році очолив міський спорткомітет, де працював до 1987 року. У тому ж році відгукнувся на запрошення Віктора Пожечевського перейти на роботу у відроджений ФК «Ворскла». Його призначили на посаду начальника команди, на якій пропрацював до 2002 року. З цього часу впродовж двох років очолював Комітет із розвитку футболу в регіонах при Полтаввській обласній федерації футболу. З 2004 до 2005 – старший викладач кафедри фізвиховання Полтавського педагогічного університету. В червні 2005 був учасником фінального етапу 7-ї Універсіади України серед студентів. Працював головою студентської збірної Полтавщини з футболу, що стала срібним призером. Того ж року призначений спортивним директором ФК «Ворскла», де успішно працює до сьогодні.


В 2006-му році Геннадію Слюсарєву присвоєно звання «Почесний працівник фізичної культури та спорту України», а в 2009 році Указом Президента України присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України».