Матч за матчем / 29-й тур. "Ворскла" - "Зірка" - 1:1

Ліга Парі-Матч. 29-й тур Полтава. Стадіон "Ворскла" ім. Бутовського "Ворскла" (Полтава) - "Зірка" (Кропивницький) 1:1

14 травня 2017 року, 14:00. Полтава. Стадіон «В орскла » ім. О. Бутовського. 7250 глядачів. +16 градусів.

«Ворскла» - «Зірка» - 1:1 (1:0)

Голи: Хльобас (31) - Загальский (73)

"Ворскла": Шуст, Даллку, Сапай, Чеснаков, Чижов, Ткачук (Загорулько, 78), Ребенок, Мякушко (Саків, 80), Шарпар, Хльобас, Одарюк (Кунєв, 68)

Головний тренер: Василь Сачко

"Зірка": Паст, Полегенько (Щедрий, 59), Кучеренко, Перейра, Дришлюк (Акименко, 69), Загальский, Фатєєв, Сітало, Драченко, Есеола, Збунь (Попов 84)

Головний тренер: Роман Монарьов

Попередження: Чижов (18), Чеснаков (36), Мякушко (47) - Перейра (2), Дришлюк (45+2)

Ті ж сімсот з чимось глядачів на трибунах, відносно прохолодна, як для середини травня, погода, і отримані в першому таймі небезпідставні надії на позитивний підсумок матчу. Ну хто, скажіть, по тому, як розгорталися події і першій 45-хвилинці, міг би сказати, що господарі поля не зможуть здобути свої три очки в звітній зустрічі?

Гол Дмитра Хльобаса на 30-й хвилині матчу викликав справжню ейфорію в тих, хто сидів на трибунах стадіону, і, не сумніваємось, у всіх поціновувачів гри номер один, які спостерігали за перебігом подій у грі по телевізору. 13-й номер ворсклян «накрутив» двох оборонців, змістився вправо і невідпорно пробив по «рамці». М’яч від поперечки пірнув до сітки – 1:0.

Ще до кінця тайму полтавці мали нагоди збільшити свою перевагу, та, мабуть, ведучи гру, відклали забивну справу на другий тайм.

І в другому таймі нічого не передвіщало лиха. Господарі плели мережива своїх атак, раз-по-раз вишукуючи шпарину в оборонних побудовах кропивниччан. Та на 74-й хвилині сталося те, чого ніхто ні чекати, ні передбачити не міг. Загальський досить з далекої відстані пробив по воротах Шуста. Богдан контролював ситуацію, правильно переміщуючись відносно траєкторії польоту кулі, втім у руках втримати м’яча чомусь не зміг, і рахунок став рівним – 1:1…

Тренерський штаб «біло-зелених» спробував підсилити напад, та вже змінити щось було важко суто психологічно. «Зірка» грала на куражі від нежданого дива, а хлопці Василя Сачка хоча й створювали напругу біля воріт Паста, все ж нічого конкретного зробити так і не зуміли.