Матч за матчем / 27-й тур. "Ворскла" - "Сталь" - 2:0

Ліга Парі-Матч. 27-й тур.29 квітня. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім.Бутовського

Голи: Шарпар (30, з пенальті), Ребенок (39).

«Ворскла»: Шуст, Сапай, Чижов, Даллку, Пердута, Ткачук, Д. Кравченко (Скляр, 74), Одарюк (Мякушко, 77), Шарпар, Ребенок, Хльобас (Загорулько, 82).

«Сталь»: Паньків, Пашаєв, Стаменковіч, Іщенко (А. Кравченко, 69), Шабанов, Леандро, Каленчук, Карасюк, Васін (Дебелко, 41), Задерака, Карікарі (Климчук, 59).

Попередження: Ткачук — Паньків, Стаменковіч, Каленчук.

Усього трохи більше семисот уболівальників прийшли підтримати свою команду в грі проти головного конкурента у боротьбі за першість у другій «шістці» - кам'янської «Сталі». Полтавські футболісти віддячили своєму 12-му гравцеві сповна, показавши цікавий футбол, і здобувши заслужену впевнену перемогу.

Перший гол у матчі відбувся на 28-й хвилині. Швидкий «слалом» Ігоря Пердути був перерваний воротарем Паньківим, і в цьому епізоді Юрій зфолив, за що отримав заслужену жовту картку і пенальті у свої ворота. Шарпар із точки пробив сильно і точно - 1:0.

Розкішний епізод уболівальники побачили на 37-й хвилині: у триходівці Кравченко - Одарюк - Хльобас останній красиво у дотик перекидав голкіпера - м'яч пройшов у лічених сантиметрах від правої стійки. Усього за хвилину Хльобас віддав пас низом вздовж воріт, і Ребенок буквально заніс сферу в сітку - 2:0.

У другому таймі ворскляни більше приділили уваги власним воротам, граючи, як то кажуть, за рахунком. Але при цьому господарі мали мінімум два стовідсоткових епізоди для взяття воріт суперника. Цікаво, що наставник кам’янців Леонід Кучук, бачачи по ходу, що у лідерів гра не йде, замінив Іщенка, Васіна і забивного Карікарі. Рокіровки не спрацювали, «Ворскла» святкує заслужену перемогу, повертаючи собі сьому сходинку турнірної таблиці.