Матч за матчем / 26-й тур. "Дніпро" - "Ворскла"

26 тур. 22 квітня, 2017, 17:00. Дніпро. "Дніпро-арена"

«Дніпро» - «Ворскла» - 2:0 (1:0)

Голи: Кочергін (15), Довбик (54)

«Дніпро»: Лунін, Адамюк, Сваток, Лопирьонок, Влад, Чеберко (Ротань, 68), Нагієв (Когут, 74), Польовий, Кочергін, Луньов, Довбик (Баланюк, 76)

«Ворскла»: Шуст, Ребенок, Чеснаков, Даллку, Пердута, Кравченко (Хльобас, 62), Саків (Ткачук, 46), Мякушко, Шарпар, Одарюк (Бараннік, 81), Загорулько

Попередження: Кочергін - Одарюк

З 2011-го року в історії протистоянь «Дніпра» і «Ворскли» не було домашніх перемог. На жаль для полтавської дружини, ця трохи дивна серія була обірвалася сьогодні на «Дніпро-Арені». Команда Василя Сачка поступилася хлопцям Дмитра Михайленка із сухим рахунком.

Ворскляни цілком могли розраховувати на більш сприятливий для себе результат цієї зустрічі, але, на жаль, не досягли успіху в тому, що добре вдалося господарям поля - реалізація створених епізодів біля воріт суперника.

Зі стартовим свистком дніпряни взяли м'яч під контроль, намагаючись грати широко і неодноманітно. Молодість і відсутність досвіду футболісти «Дніпра» компенсували величезним бажанням, що, зокрема, можна було простежити під час ведення єдиноборств. «Ворсклі» ж в окремих моментах не вистачало різкості і гостроти прийняття рішень, через що всі атаки, яких, до слова, було чимало згасали на підступах до штрафного майданчика опонента. На 15-й хвилині Кочергін кинувся до полтавських воріт, залишив поза справами оборону, і вдало пробив у дальній нижній кут воріт Шуста - 1:0.

«Ворскла» провела чимало позиційних атак, але в її складі не знайшлося того, хто зміг би довести всі старання оборони і півзахисту до логічного футбольного завершення. За великим рахунком, можна згадати лише удар Шарпара, який став простою здобиччю для воротаря дніпрян Луніна.

На перерву команди пішли з єдиним забитим господарями голом.

Гості з Духовної столиці значно активніше стартували після перерви, і, здавалося, буде з цього зиск. Однак знову не склалося із уже не раз згадуваним завершальним ударом. А підопічні Михайленка зуміли скористатися помилками у тактичних побудовах полтавської команди: Довбик досить легко обіграв Даллку, пробивши в ближній кут - 2:0.

Наставник «Біло-зелених» спробував освіжити лінію атаки своєї команди, випустивши на заміну Хльобаса і трохи пізніше Баранніка, але крім відносної гостроти біля воріт «Дніпра» нічого більшого уболівальникам «Ворскли» побачити до кінця зустрічі вже не вдалося.

Ідучи з поля, щось активно обговорювали Шуст і Пердута, але це вже внутрішньокомандний розбір польотів, який, хочеться вірити, принесе свої плоди вже у домашній грі зі «Сталлю», яка відбудеться 29-го квітня.

Прес-служба ФК «Ворскла»