Матч за матчем / 20-й тур. "Ворскла" - "Зоря"

"Ворскла" (Полтава) - "Зоря" (Луганськ) 1:2

Ліга Парі-Матч, 20-й тур. 5 березня, 2017, 17-00. Полтава, стадіон "Ворскла".

Голи: Шарпар 73 (пен.) - Гречишкін 24, Калітвінцев 45+1 (пен.)

"Ворскла": Шуст, Ребенок, Чижов, Кравченко, Чеснаков, Хльобас, Шарпар, Мякушко, Загорулько, Ткачук (Одарюк 62), Пердута

"Зоря": Шевченко, Соболь, Чечер, Бонавентуре, Гречишкін, Калитвинцев, Форстер (Харатін 46), Ліпартія (Бабенко 78), Петряк (Пауліньо 67), Чайковський, Сухоцький.

Попередження: Чижов 23, Ткачук 55 - Чайковський 56

Величезні сподівання покладали на звітну гру тренери Ворсклян, і просили своїх підопічних про те, аби вони зуміли перетворили на свято матч-відкриття весняної частини сезону у Полтаві, та й собі підняти настрій, додавши певну кількість очок до турнірної таблиці. Де прорахувалися, чого не вистачило, яка доля не фарту й таке інше – це вже патетика, тематично ближча до футбольних експертів. З точки ж зору вболівальників очевидно, що господарі поля зіграли абсолютно два різних тайми, а, за  великим рахунком, форсаж Ворскляни увімкнули лише після того, як рахунок скоротився до мінімуму. Потенціал є, грати можемо, але потрібно повірити в свої сили, й продовжувати наполегливо працювати. Прихильники команди ніколи не будуть зриватися на свист, коли улюбленці демонструватимуть бажання на полі, боротимуться, не зважаючи на рахунок, що його висвітлює табло. 
Після фінального свистка переможені пішли до свого енергетичного центру – 22-го сектора. «Пока едины – мы непобедимы», - відповіли згори і попросили хлопців грати весь час так, як вони провели кінцівку матчу проти «Зорі».  

Прес-служба ФК «Ворскла»