Матч за матчем / 15-й тур. Ворскла - Дніпро - 1:2

20 листопада. 19:30. Полтава. Стадіон "Ворскла"
«Ворскла» - «Дніпро» - 1:2
ЛПМ. 15 тур. 20 листопада, 2016, 19:30. Полтава, стадіон «Ворскла». 
Голи: Турсунов, 27 – Ротань, 28, Лучкевич, 76. 

Зважаючи на кадрові втрати, Василь Скачко вдався до експериментів у стартовому складі. Місце центральних оборонців зайняли Сімінін та Дитятьєв, лівого захисника грав номінальний півзахисник Павло Ребенок, а Младен Бартуловіч, якого у «Ворсклі» зазвичай використовували на фланзі, змістився у центр півзахисту.

Матч розпочався із серії кутових. Підопічні Василя Сачка, вже до восьмої хвилини подали п’ять кутових. Після чого в плані небезпечних моментів наступив «штиль» на 20 хвилин. А далі – відразу два голи. Перше взяття воріт – на рахунку «ворсклян». Навіс з правого флангу дійшов до Чеснакова. Володимир пробив, але Лунін вчасно вийшов з воріт і відбив м’яча. Футбольний снаряд відскочив на ногу Турсунову і Санжар підкрутив його у дальню «дев’ятку» - 1:0. Втім, за хвилину «дніпряни» відповіли. Ротань потужно пробив з 16 метрів у дальній кут – 1:1. «Ворскла» ще за хвилину організувала атаку, яка могла закінчитися взяттям воріт.  Спочатку пробивав Кобахідзе, захисники заблокували, а поті – Турсунов. М’яч від оборонця «Дніпра» пішов на кутовий. 

У другому таймі Загорулько поступився місцем в атаці Хльобасу. Дмитро був покликаний схилити перемогу бік команди Василя Сачка. На початку тайма команди обмінялися небезпечними пострілами. Обидва були у ближній кут, і обидва – неточні. Половину тайму «ворскляни»  провели в атаці і на жаль, певно, захопилися атакою та пропустили. Стрімкий контрвипад призвів до того, що Ротань прийняв м’яч в центрі поля і здорово, в темп, адресував м’яч Лучкевичу. Валерій трохи пройшов уперед на кут штрафного майданчика і зміг тонко зіграти, перекинувши футбольний снаряд через Шуста – 1:2. Лучкевич за дві хвилини міг подвоїти рахунок своїх м’ячів у матчі, але пробив у стійку. Це був останній момент, коли рахунок на табло міг змінитися. 

Прес-служба ФК «Ворскла»