Матч за матчем / 14-й тур. "Карпати" - "Ворскла" - 1:0

5 листопада. 17:00. Львів. "Арена-Львів".
«Карпати» - «Ворскла» - 1:0
ЛПМ. 14 тур. 5 листопада, 2016, 17:00. Львів, стадіон «Арена-Львів». 
Голи: Бланко-Лещук, 23. 

Перший небезпечний момент у матчі організували «ворскляни». Кобахідзе скористався помилкою опорника «Карпат» Вербного, втік у контратаку та віддав в центр на Коломойця. Юрій пробив з-за меж штрафного, але Підківка зміг впоратися з цим ударом. «Карпати» відповіли небезпечним кутовим. Бланко-Лещук намагався поцілити в ближній кут, але обійшлося без голу. Пройшло ще кілька хвилин, і Бартуловіч пробивав з напіврозвороту, але після його удару м’яч пройшов мимо дальнього кута. А ось наступний кутовий вже приніс «Карпатам» результат. Той же Бланко-Лещук зміг найвдаліше зіграти в штрафному під час кутового та вразити ворота Шуста – 1:0.

Залишок тайму команди особливих моментів не створювали. «Ворскляни» постійно атакували ворота суперників та створювали напівнебезпечні моменти. Тож, усі сподівання вболівальників полтавської команди відклалися до другого тайму. 

Другий тайм розпочався на зустрічних курсах з невеликою перевагою гостей. «Карпати» ж організовували високий пресинг. Моменти другого тайму виникали після вдалих дій насамперед Бланко-Лещука. Він двічі у перші 15 хвилин тайму небезпечно пробивав по воротах Шуста. Але в обох випадках воротар «Ворскли» діяв надійно. У «Ворскли» відзначимо удар Турсунова з-за меж штрафного, Підківка не без труднощів ліквідував загрозу. Санжар вийшов на другий тайм замість Одарюка, який дебютував в основі «Ворскли». Надалі намагався забити Хльобас, пробивав небезпечно також і Кобахідзе. 

Наприкінці гри був дуже вигідний шанс у Мірошніченка. Він отримав пас від Бланко-Лещука та пробивав майже впритул, проте влучив у Шуста, який вийшов вчасно з воріт. Останні хвилини зустрічі «ворскляни» провели в атаці, проте феєричного камбеку, як минулого разу, не вийшло. 

Прес-служба ФК «Ворскла»