Матч за матчем / 11-й тур. "Зірка" - "Ворскла" - 2:0

16 жовтня. 17:00. Кропивницький. Стадіон "Зірка"
"Зірка" - "Ворскла" 2:0 
Голи: Мойя (51), Попов (78) 

16 жовтня 2017 року. Кропивницький, стадіон "Зірка". 

Першим епізодом з претензією на гол був удар головою Коломойця, який підрізав кулю в дальній кут - повз ціль. У відповідь миттєво футболісти з Кропивницького організували випад з подальшим прострілом уздовж воріт, який перервав Пердута. На 8-й хвилині оборонець господарів Ковальов скидав на свого воротаря головою, чим ледь не скористався Хльобас - небезпека, можна сказати, ні з чого. Після виконання штрафного Бартуловічем з-за меж штрафного майданчика Дитятьєв ударом головою перевірив на міцність поперечку воріт "Зірки". Одразу ж в контратаці лише саирвідданий кидок за м'ячем Шуста врятував від голу й "Ворсклу". Оборонець команди господарів Андрій Бацула, який свого часу чимало програв у "дублі" "Ворскли", на 26-й хвилині робив чи то навіс, чи то простріл, після якого м'яч перехопив страж полтавських воріт. Нічого, на жаль, не вдалося витиснути зі штрафного, який на 27-й хвилині подавав Бартуловіч: ніхто серед футболістів гостей не зміг зачепитися за високу подачу. Вистояла "Ворскла" в епізоді на 34-й хвилині, коли зі штрафного робив навіс Загальський, а Дитятьєв, вистрибнувши вище за всіх, відвів небезпеку від власних воріт. Кінцівка тайму була повністю за "біло-зеленими". Підопічні Василя Сачка динамічно по центру та з флангів розхитували оборонні порядки "Зірки". На ударну позицію вивели на 42-й хвилині Турсунова, але узбецький легіонер пробив вище "рамки". 

Вже в самому дебюті другого тайму атака полтавців цілком мала перспективи увінчатися успіхом, але оборона футболістів Кропивницького відбилася. А ось відповідь "Зірки" була більш, ніж переконливою. Нападник Джонатан Мойа, отримавши передачу з флангу, реалізував вихід сам-на-сам із воротарем "Ворскли" - 1:0. 

Пас в розріз у штрафному майданчику отримав Коломоєць, але попри невеликий фол на форварді, суддя не наважився призначити 11-метровий. 

68-а хвилина мала б вдихнути життя в дії "Ворскли", утім Коломоєць, отримавши пас на хід, на жаль, не зумів вийти переможцем у мікро-дуелі з воротарем. Мойа віддав на Фаворова, поборовшись за м'яч у карній зоні, та набігаючий нападник команди господарів банально не поцілив у ворота, - куля ковзнула повз ліву штангу. Який Старий Хоттабич сидів за воротами Шуста в епізоді на 79-й хвилині, невідомо, та першим дотиком гравець, який з'явився на заміну в "Зірки", Роман Попов, надіслав кулю за неймовірною траекторією, зробивши рахунок 2:0. Нічого надзвичайного до кінця гри, на жаль, на полі вже не відбулося... 

Прес-служба ФК "Ворскла"