Матч за матчем / 10-й тур. Ворскла - Олімпік

01.10.2016. Субота, 19:30. "Ворскла" ім. О. Бутовського, Полтава. глядачів: 2 500; +18С; поле: 4.
«Ворскла» - «Олімпік» - 1:2
УПЛ. 10 тур. 1 жовтня 2016. 19-30. Полтава. Стадіон «Ворскла».
Голи: Чеснаков, 45 - Гринь, 39, Шестаков, 83. 

Перший удар по воротах у матчі відбувся достатньо швидко. Це був постріл гостей зі штрафного у виконанні Гриня, але Непогодов впорався з ним дуже легко. Наступний момент виник вже біля воріт «Олімпіка». Захисник гостей Барановський помилився у власному штрафному і м’яч перехопив Загорулько. Він пробив з гострого кута упритул, проте воротар цей удар блокував.  

Надалі «Олімпік» організував серію стандартів біля воріт «Ворскли». Зокрема, підопічні Романа Санжара подали три поспіль кутових, але оборона господарів діяла надійно. Полтавці відповіли більш гостро. Загорулько вийшов сам-на-сам с воротарем суперників, але не зміг скористатися моментом сповна. Ще кілька хвилин, і Гринь здійснив другу спробу забити зі штрафного – з тим же успіхом, що й і в перший раз. «Ворскляни» за п’ять хвилин провели чудову та швидку атаку, задіявши відразу шістьох футболістів, проте завершальний удар Кравченка заблокували захисники. Перед чим Турсунов прорвався флангом і віддавав в район 11-метрової позначки, але захисник «розрядив» ситуацію. 

Під кінець тайму ініціатива перейшла до «Ворскли». Кутовий, захисники виносять м’яча зі штрафного, атака другим темпом, удар Скляра, повз ворота. І тут, можна сказати, як грім серед ясного неба, стався гол «Олімпіка». Гринь із партнером вийшли на одного Непогодова, Сергій вирішив не ділитися м’ячем і зробити усе сам. Зовнішньою стороною стопи він «вирізав» футбольний снаряд під дальню стійку – 0:1.    

Потрібно сказати, що полтавці не знітилися і  змогли дуже швидко відігратися. Турсунов подав з кутового і Чеснаков відновив паритет у поєдинку перед самою перервою. 1:1 – команди йдуть у роздягальню. 

На другий тайм Василь Сачко випустив на поле орієнтованого на атаку Дмитра Хльобаса. «Ворскла» у другій половині гри продовжила гарний темп, який був наприкінці першого тайму. Полтавці  провели кілька непоганих атак, проте усі удари йшли повз ворота суперників. Найреальніша нагода на початку другого тайму була у Дитятьєва. Олексій небезпечно з рикошетом від газону пробивав головою після подачі кутового, але Махарадзе впорався в цьому епізоді. Хвилину потому Кобахідзе отримав м’яча на куті воротарского майданчика. Кут був гострим, тому грузинський легіонер пробивав на силу, м’яч пройшов вище воріт. 

Час спливав і гра перейшла у вирішальну стадію. «Ворскла» загалом напрацювала на гол у другому таймі. Та чомусь усіх трудів було замало. Натомість «Олімпік» зміг вийти вперед затяжна атака закінчилася тим, що Шестаков із вигідної позиції відправив м’яча у ворота Непогодова – 1:2. Полтавці намагалися відігратися так само швидко, як і в першому таймі, сторивши кілька небезпечних моментів. Бартуловіч пробивав зі штрафного – вище воріт. Коломоєць пробив з гострого кута, воротар блокував. Потім після кутового Чеснаков обробив м’яча у штрафному і пробивав зльоту також над поперечиною. Та усі спроби відігратися були марними…