Матч за матчем / 5-й тур. "Ворскла" - "Сталь" - 0:0

21 серпня. 19:30. Полтава. Стадіон "Ворскла". 2 500 глядачів. +28С.
ЛПМ. 5 тур. 21 серпня. 2016. 19:30. Полтава. Стадіон "Ворскла"

Перший небезпечний момент у матчі організували гості. Васін отримав м'яч в районі 11-метрової позначки та пробивав по воротах. На щастя для Ворскли Дитятьєв блокував удар нападника Сталі.

Господарі відповіли небезпечним навісом у штрафний. Паньків трохи помилився на виході і Хльобас отримав шанс на удар з гострого кута. Нажаль, мимо. Все той же Хльобас пробивав зі штрафного хвилинами пізніше, проте Паньків перевів м'яч на кутовий. Потім намагався пробити кіпера Кобахідзе. Паньків був непробивний. Ще кілька хвилин тому і знову Хльобас пробив по воротах, але Паньків знову був на висоті.

Надалі гра трохи заспокоїлася. Ворскла зовсім трохи скинула оберти в атаці і цього виявилося достатньо, щоби Сталь відвела гру від власних воріт.

Під кінець тайму команди обмінялися небезпечними моментами. У Ворскли Кобахідзе пробивав з гострого кута - мимо воріт. А потім гравець Сталі Стаменковіч відгукнувся на навіс зі штрафного і пробивав головою, але не влучив у ворота. На цьому моменті перший тайм і закінчилася.

Сталь дуже потужно розпочала другий тайм. В одному із епізодів лише майстерність Непогодова врятувала Ворсклу від гола. Малакян зробив карколомний слаломний прохід і пробив по воротах. Непогодов блискуче зреагував на удар. Наступної атаки Сталь навіть забила, але з офсайду.

Тривожні для Ворскли миттєвості продовжувалися і далі. Сталь атакувала, проте завершальний і влучний  удар їм нанести не вдавалося. Непогодов був на висоті, як в прямому, так і у переносному значенні цього вислову. І на виходах Дмитро грав впевнено і на лінії рятував.

Ворскла атакувала у відповідь. Бартуловіч пробивав по воротах зі своєї лівої, але Паньків, як і його колега з Ворскли грав здорово. Потім Пердута підключився в атаку та пробив у ближній кут, воротар і тут відбив.

Власне на цьому епізоді небезпека в діях обох команд стала поволі зникати. Під кінець гри Ткачук і Хльобас своїми ударами могли принести перемогу Ворсклі, але їм не пощастило.

Прес-служба ФК "Ворскла"