Матч за матчем / 3-й тур. Ворскла - Карпати - 1:1

7 серпня. 19:30. Полтава. Стадіон "Ворскла". 1 200 глядачів. +28С. Оцінка поля - 4

ЛПМ. 3 тур. 7 серпня. 2016. 19:30. Полтава. Стадіон "Ворскла".

Голи: Коломоєць, 77 - Грисьо, 25.

Гра розпочалася неквапливо. Команди наче ходили у розвідку. А от до ударів справа не доходила. Поволі Ворскла почала частіше затримуватися на половині поля суперників. Карпати відповіли небезпечним випадом. Чачуа наносив удар з вигідної позиції, проте не влучив у ворота.

Карпати і надалі намагалися гостро контратакувати, проте у них це не дуже виходило. Лише кілька напів, чи навіть на чверть небезпечних моментів. Потім львів'яни змогли забити перший матч у поєдинку. Лещук пройшов по флангу та зробив націлений навіс на голову Грисьо. Максим скористався своїм шансом зповна і точно пробив головою - 0:1.

Ворскла відповіла сильним ударом Хльобаса з гострого кута. Підківка команду свою виручив. Далі Карпатам вдалося заспокоїти гру, що очевидно не грало на руку Ворсклі. Натомість гостям вдалося провести небезпечну атаку. Худоб'як відзначився ударом з далеку. М'яч пройшов трохи вища поперечини.

У перерві Василь Сачко зробив дві заміни, щоб змінити хід зустрічі. Проте на початку тайму ближчими до успіху були Карпати. Ксьонз пройшов усе поле та наважився на удар з 25 метрів, Непогодов парирував цей постріл. Гості атакували все активніше та активніше. Лещук пробивав з далекої дистанції. Непогодов впорався з ударом. Після Карпати провели ще одну небезпечну атаку, проте до акцентованого удару справа не дійшла.  Ворскли пробивав Чеснаков - мимо ближнього кута.

Після цих подій гра зовсім заспокоїлася. Карпати методично та впевнено сушили матч. А що ще робити, коли виграеш на виїзді. Власне це гостям дуже добре вдавалося. Вони заробляли фоли на собі. Один майже на лінії штрафного. Ксьонз пробивав з небезпечного штрафного, Непогодов врятував.

Надалі команди обмінялися небезпечними моментами. У Карпат Костевич пробив по воротах після пасу з флангу, м'яч влучив у стійку. А от Ворскла забити змогла. Серія рикошетів у штрафному і Коломоєць зорієнтувався краще за всіх та влучно з розвороту пробив по воротах - 1:1.

Могли ворскляни відразу забити другий, але постріл Кобахідзе зі штрафного прийняв на себе каркас воріт. А добивання Скляра було неточним.

Більше небезпечних моментів у грі не було. Матч так і закінчилася мінімальною нічиєю.

Прес-служба ФК "Ворскла"