Матч за матчем / Ліга Европи. 3-й кваліфікаційний раунд. "Ворскла" - "Локомотіва" - 2:3

4 серпня. 20:00. Полтава. Стадіон "Ворскла"
Ворскла - Локомотіва - 2:3

4 серпня 2016 року. 20:00. Полтава. Стадіон Ворскла.

Вже на першій хвилині Петар Бочкай змусив Богдана Шуста виймати м'яч із сітки воріт. Багато вболівальників, які заповнювали трибуни до 25 хвилини, не встигли навіть збагнути, що сталося. Ворскляни швидко розіграли від центру поля, й пішли шукати щастя в атаці.

Атака на 5-й хвилині цілком могла б завершитися голом, але Ткачук з розвороту пробив значно вище цілі. Полтавці продовжували шукати щастя попереду, активно використовуючи фланги, та загребська молодь, схоже, до цього була готова. Кобахідзе та Бартуловіч, який вперше за довгий час завоював місце в старті, добряче покрутили хребці гостям. Що не подача - небезпека! На 21-й хвилині Пердута зліва прострілював уздовж рамки, Коломойця, який вривався в карну зону, на мить випередила оборона. Дві хвилини по тому: Кобахідзе на Хльобаса - та ж історія. На 29-й хвилині Бартуловіч у черговій атаці, перебуваючи по центру метрах в двадцяти двох від воріт, пробив сильно, але дещо забракло влучності 11-му номеру господарів. Загребці в ці хвилини навіть не мріяли про атаки, зачинившись на власній половині поля. Ворскляни ж отримали свій шанс вирівняти становище перед самісінькою перервою. Пердуту збили на вході до штрафного майданчика, ізраїльський рефері призначив пенальті. До м'яча підійшов Хльобас, але Загорац розгадав задум Дмитра, відбивши м'яча в правому куті.

Те, чого не сталося наприкінці першого тайму, відбулося в самісінькому дебюті другого. Діно Періч зрізав м'яча у власні ворота після небезпечного прострілу Кобахідзе - 1:1. Не довго раділи трибуни. Капітан команди, Фіоліч, у дотик, після прострілу, поклав м'яча прямо в кут воріт Шуста - 1:2.

Трибуни вимагали пенальті на 59-й хвилині, коли знову, ніби, фолили проти Пердути. Суддя холоднокровно показав Ігорю жовту за симуляцію. А невдовзі в черговій контратаці "Локомотіва" отримала успіх, коли Періч забив третій гол своєї команди... стадіон завмер.

Але знову оживився після того, як Чеснаков скоротив рахунок до 2:3! В наступній атаці капітан зважився вже на удар з далекої відстані, який кіпер хорватів перевів на кутовий. На 82-ій таким же ударом відзначився Ребенок - поруч із лівою штангою.

Облога хорватських воріт, яка тривала останні 15 хвилин, на жаль, рахунку на табло не змінила... Ворскляни вибувають з розіграшу Ліги Європи.