Матч за матчем / 2-й тур. Олександрія - Ворскла - 3:2

31 липня. 19:30. Олександрія. КСК "Ніка". 1 500 глядачів. +28С. Оцінка поля - 3.
"Олександрія" - "Ворскла" - 3:2
ЛПМ. 2 тур. 31 липня 2016. 19:30. Олександрія. Стадіон "Ніка".
Голи: Старенький, 14, Запорожан, 15, Грицюк, 37 - Коломоєць, 25, Хльобас, 57.

Матч розпочався з динамічних моментів. Спочатку атакувала "Олександрія" та зрештою створила супермомент. Пономар опинився на вбивчій позиції та пробити як слід по воротах не зумів. В атаці у відповідь Коломоєць та Хльобас втекли у контратаку. Юрій віддав на Дмитра. Той хитнув захисника та пробив лівою. М'яч пройшов поруч зі стійкою.
Олександрійці змогли відповісти результативно, причому двічі. Спочатку Старенький отримав пас, обіграв захисника, вийшов віч-на-віч з Шустом та перекинув нашого голкіпера – 1:0. Менш ніж за хвилину, Скляр, за версією арбітра,  зфолив  у штрафному, і рефері призначив пенальті. Запорожан чітко реалізував суддівський вирок - 2:0.

Хвилин за п'ять Леонов міг забивати і третій, однак він пробив після передачі з флангу, проте Шуст урятував свою команду. Полтавці змогли швидко відквитати один м’яч. Дитятьєв виконав шикарну діагональну передачу на Кобахідзе. Сандро прострілив у центр, де Коломоєць замкнув пас - 2:1. Могли ворскляни забити і другий, проте Чеснакову трохи не вистачило точності.

У "Олександрії" небезпечно пробивав Пономар, проте після його пострілу, м'яч пішов "гуляти" по трибунам "Ніки". А от постріл Грицюка зі штрафного був потужним і точним - 3:1.

Другий тайм розпочався так само жваво, як і перший. Банада пробивав по воротах, позиція була чудова та удар - неточним. Потім чудовий шанс забити мав Хльобас. Ще хвилина і Пономар пробив по воротах, але Шуст витягнув м'яч з нижнього кута.

На 57 хвилині Кобахідзе навісив з лівого флангу, а Хльобас пробив у дотик і м'яч опинився в дальньому куті воріт - 3:2.

Гра продовжувалася на зустрічних курсах. Супершанс мав Кобахідзе. Після помилки центральних захисників, він пробив по воротах з вигідної позиції. Проте Новак врятував свою команду. Потім Сандро пробивав по воротах з далекої відстані та м'яч просвистів вище. У суперників відповів Цуріков, після хитрої комбінації він пробивав по воротах та не влучив.
Полтавці пішли в атаку на останніх хвилинах. Младен Бартуловіч, вийшовши на заміну, непогано увійшов в гру. Він майже відразу віддав гострий пас, проте Ребенку та Хльобасу не вистачило везіння, щоби результативно завершити епізод.

Останні хвилини "Ворскла" провела в атаці. Лише Скляр та Шуст залишилися в обороні, а всі інші - у нападі. Та нічию здобути не вдалося.