Матч за матчем / Ліга Европи. 3-й кваліфікаційний раунд. "Локомотіва" - "Ворскла" - 0:0

28 липня. 20:00. Хорватія. Загреб. Стадіон "Максімір"
«Локомотіва» - «Ворскла» - 0:0
Ліга Європи УЄФА. Третій кваліфікаційний раунд.

28 липня. 2016. 20:00. Загреб. Стадіон «Максимір».

Перед матчем маскот «Локомотіви» у вигляді синього паротягу розважав глядачів. Та от, нажаль, розважати майже не було кого. Загребські вболівальники, які розбалувані матчами Ліги Чемпіонів у виконанні місцевого «Динамо», мабуть, не дуже шанують Лігу Європи. Було враження, що «Ворскла» грає товариський матч на тренувальних зборах у Словенії, до якої із загребу якихось 70 кілометрів.

Гра розпочалася з невеличкої розвідки. Адже ці команди ще ніколи не зустрічалися. Що природньо, адже команди до цього не зустрічалися, тому мало що знали одна про одну.

Гольових моментів не було, проте «Ворскла» потихеньку та обережно шукала шляхи до воріт суперника. Полтавці провели кілька небезпечних атак, використовуючи стандарти та дальні удари. Дитятьєв пробивав здалеку – повз ворота. Непогано «Ворскла» використовувала і найголовнішу зброю свого суперника – флангові атаки. Але трошки не вистачало везіння у завершальній стадії атаки. Та поступово гра почала вирівнюватися. І моменти стали виникати у воріт «Ворскли». Зокрема молодий албанець Грезда в штрафній продемонстрував непоганий дриблінг, «відіграв» воротаря та пробивав по порожніх воротах. Справжнім рятівником «Ворскли» виступив у цій ситуації Дитятьєв, який виніс м’яч з порожніх воріт. Це був найяскравіший епізод першого тайму.

На початку другого тайму Чоріч пробивав з-за меж штрафного, але м’яч пройшов повз дальній кут. Ворскла відповіла небезпечним ударом Кобахідзе з гострого кута.

Василь Сачко зробив заміну, що була орієнтована на атаку – на поле з’явився Коломоєць. Відразу Хльобас виконував небезпечний простріл з флангу, проте захисник «виніс» м’яч за межі поля. Потім з пасу Кобахідзе пробивав Ребенок, але його удар заблокували. На 66-й хвилині на поле з’явився Младен Бартуловіч.

Тим часом, хорвати провели небезпечну атаку - Івашунец вийшов на ударну позицію, проте Шуст вчасно вийшов із воріт та скоротив кут обстрілу.

Полтавці в останні хвилини перейшли у наступ. Непоганий шанс забити мав Коломоєць. Отримавши м’яч із глибини поля Юрій не зміг влучно пробити в один дотик.

Втім, «Локомотіва» організувала непоганий контрвипад. Дальній постріл гравця хорватського клубу Бартолеца пройшов повз ворота. А от випад «Ворскли» був куди більш небезпечним. Кобахідзе після навісу з глибини пробивав головою та футбольний снаряд не захотів залітати у дальній кут. Ще кілька хвилин – і матч завершився.