Матч за матчем / 28-й тур "Волинь" - "Ворскла"

Ліга Парі-Матч. 28-й тур. Луцьк. Стадіон "Авангард"

Віталій Кварцяний «Ми їх дресируємо, а не тренуємо...»

Віталій Кварцяний «Ми їх дресируємо, а не тренуємо...»

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний дав свою, як завжди, дуже емоційну оцінку грі з «Ворсклою», яку його команда програла (0:1)...

"Ми витискаємо з команди більше, ніж можливо. Вони краще не можуть грати. Якісь характеристики футболістам давати не хочу. Бачу, що їм добре живеться в цій країні. А футбол - важка робота, яку треба любити на сто відсотків, любити футбол. Вони футбол не люблять"...

«Сьогодні тільки Логінов і Неділько любили футбол. Решта - випадкові люди і нічого з них не буде. Є ще моя надія - Петров, але він «зламався». З ним грубо грають, і судді цього не бачать. Я його прошу, щоб зачекав, із нього ще можна зробити гравця».

"Ми їх дресируємо вже, а не тренуємо. Все марно! Я сьогодні набрав повні кишені жуйок. Жував-жував, думав буду сидіти на місці. Але Чепелюк мене завів. Це взагалі... Навіщо так знущатися над футболом! Герасимюк також зварився. А дві людини не можуть обіграти "Ворсклу". Я подивився, як вони раділи перемозі, і подумав, у нас слабка команда, а у них ще слабша. Це при тому, що там усі дорослі, дітей мало. Морально сьогодні господарем була Полтава"...

"Мені шкода, що на Волині такі гравці безхарактерні. Футболісти бояться м'яча, відповідальності, в них немає ініціативи. Я думаю, що наші тренери роблять неможливе. Мені зробили все, щоб ми не могли заявляти нових, щоб із нас очки знімали. Я так думаю, тут ведеться якась підривна робота, щоби втратити на Волині футбол", - резюмував Віталій Володимирович.

Прес-служба ФК "Ворскла"

2017-05-05 23:31:15
 

Василь Сачко: «Хлопців із перемогою, Косовського з дебютом, Пердуту з народженням доньки»

Василь Сачко: «Хлопців із перемогою, Косовського з дебютом, Пердуту з народженням доньки»

Головний тренер полтавців Василь Сачко відзначив складну, але від цього ще більш приємну перемогу в не чужому для себе Луцьку.

- Василю Вікторовичу, дайте, будь ласка оцінку грі з командою, де ви провели блискучі роки своєї кар'єри футболіста?

- Ми налаштовували наших хлопців лише не перемогу. Так і вийшло, але нам не було в цьому матчі просто. Нікому ніколи не було легко в Луцьку. Молодь у них від гри до гри помітно додає. Ми раді цій перемозі.

- У цій зустрічі чудово відпрацьовували фланги. Установка на конкретну гру, чи більше імпровізація хлопців?

- Ми ретельно готувалися до цієї зустрічі, знаючи, що нас теж вивчають, дивляться. До цього матчу ми підійшли із втратами: «випали» Сапай, Ткачук, Пердута, Загорулько. Дякую тим хлопцям, які вийшли грати не на своїх звичних позиціях, і не підвели. З основними нашими завданнями футболісти впоралися. У другому таймі «Волинь» пішла великими силами вперед, а ми чекали свого шансу у контргрі. Вважаю, багато чого у нас виходило, хоча й не розпорядилися як слід тим, що створили. Було багато боротьби, ще раз хочу сказати, що матч видався не з легких.

- Футболіст із футбольним прізвищем Косовський дебютував у цьому поєдинку. Ще один талант, який семимильними кроками рветься в «основу»?

- Не секрет, що до роботи з першою командою ми залучаємо і багато інших хлопців. Для кожного з них нагородою є потрапити до списку 18 футболістів на гру. Дивлячись на своїх одноліток, вони отримують ще більший стимул старатися у тренувальному процесі, трудитися з подвоєною енергією. Тренерам на це приємно дивитися. Думаю, Сергій Косовський запам'ятає цей день на все життя.

- Якщо не секрет, про що сказали підопічним, зайшовши у роздягальню відразу після фінального свистка?

- Перш за все, подякував усім за їх працю, привітали один одного з тим, що здобули три очка. Косовського з дебютом, Пердуту з народженням донечки, Ігор був з нами, хоча й не зміг зіграти через невелике ушкодження. Хочу також подякувати працівникам стадіону «Авангард», які добре підготували все до гри, там працюють чудові люди, а в місті дуже люблять футбол.

- Наскільки готовий зараз Скляр, який пропустив зимові збори команди?

- Звичайно, Саша багато пропустив, зараз намагається надолужити згаяне. Можливо, він перебуває не в оптимальних кондиціях, та ми бачимо його працьовитість, хлопець старанний. Хоча, природно, жодне найкраще тренування не може замінити ігрової практики.

Артем Лобанов, прес-служба ФК «Ворскла»

 

2017-05-07 12:35:35
 

Мякушко у збірній 28 туру ЛПМ

Мякушко у збірній 28 туру ЛПМ

Одним із найбільш корисних виконавців на полі луцького стадіону «Аванагрд» був атакувальний півзахисник ворсклян Сергій Мякушко. Його старання не залишилися не поміченими нашими колегами з різних спортивних видань. Зокрема, популярний футбольний портал Football.ua знайшов для «десятки» полтавської дружини місце у своїй символічній збірній 28-го туру Ліги Парі-Матч.

«Прихід Сергія до «Ворскли» взимку - мабуть, кращий трансферний хід клубу в попереднє трансферне вікно. Цей гравець робить різницю, завдяки своїй швидкості, дриблінгу та націленості на ворота суперника. На цей раз його гол приніс перемогу своїй команді», - висловлює думку вищезгадане інтернет-видання.

Сподіваємося, таке визнання надасть Сергієві та його одноклубникам ще більшого бажання грати на максимумі можливостей у кожному наступному поєдинку.

Прес-служба ФК «Ворскла»

2017-05-08 12:44:22