Матч за матчем / 26-й тур. "Дніпро" - "Ворскла"

26 тур. 22 квітня, 2017, 17:00. Дніпро. "Дніпро-арена"

Василь Сачко: «Дніпро» діяв більш компактно»

Василь Сачко: «Дніпро» діяв більш компактно»

Василь Сачко, головний тренер «Ворскли»:

- Як не налаштовували хлопців, на жаль, «Дніпро» мав більш зібраний вигляд, діяв більш компактно. Ми не маємо права пропускати такі голи, як сьогодні. «Дніпро» скористався нашими помилками в обороні. Вони забили у першому таймі, а в другому грали за рахунком. Ми акцентували увагу на флангових гравцях, на ударах із середньої та дальньої дистанцій, але у нас не вийшло. «Дніпро» заслужено переміг, і ми вітаємо його з цим.

- Як вам вдається мотивувати гравців в ситуації, коли через схеми чемпіонату вашій команді нічого й не потрібно?

- У таких же умовах перебуває й «Дніпро». Футболіст, виходячи на поле, вже мотивований. Тим більше, у нас багато змін, є хлопці, які повинні доводити в кожній грі. Але хтось мене не почув, хтось щось не зрозумів. Будемо робити висновки, проводити ротацію, дивитися в майбутнє. Наше завдання - визначитися до кінця чемпіонату, з ким можна продовжувати працювати.

- Сьогодні, як ніколи, було багато передач в нікуди. Це брак взаєморозуміння чи відсутність технічної майстерності?

- Футбол - це командна гра. Команда повинна працювати і відчувати. І якщо ми просимо нападника вбігати в ту чи іншу зону, він повинен це робити. Мені теж хотілося б більшого від команди в атаці. Потрібно витискати із моментів максимум. Бракує мікроепізодів, технічної майстерності. А без м'яча, звичайно, важко грати: обрізки, потім потрібно бігти назад. Два-три рази прогнали так тебе, і наступного разу думаєш, чи взагалі бігти вперед.

- Ви сказали, що акцентували увагу на флангах, так?

- «Дніпро» зіграв сильно. Ми знали що це мобільна і швидка команда. У першому таймі у нас випав ряд футболістів. Ми перебудувалися, зробили заміни, але вони вже ні до чого не призвели, тому що пропустили другий м'яч, і було важко зібрати команду. Такі ігри бувають. Є багато змін, перестановок у команді. Нам потрібно працювати, аналізувати свої помилки. Найбільше мене турбує питання самовіддачі і бажання. У цьому компоненті нас «Дніпро» сьогодні переграв.

Прес-служба ФК «Ворскла»

2017-04-22 21:32:34
 

Дмитро Михайленко: «Таке суддівство дозволяє тримати темп»

Дмитро Михайленко: «Таке суддівство дозволяє тримати темп»

Дмитро Михайленко, в.о. головного тренера ФК «Дніпро»:

- Як вам робота арбітра, коли він не фіксує дрібний фол?

- Мені здається, все нормально. У такому випадку може бути хороший темп. Якщо порушення більш явні, потрібно фіксувати, та сьогодні я не побачив якихось великих похибок. Максимум - одна у першому таймі. Таке суддівство дозволяє тримати високий темп, який подобається уболівальникам.

- А що скажете з приводу порушення проти Луньова в кінці гри?

- Там фолу не було. Я уболіваю за нього, але там не було фолу - він упав, мені здалося через втому.

- Сьогодні був кращий навесні матч?

- Я так не думаю. Приблизно на тому ж рівні ми грали і до цього, просто результат накладає відбиток на сприйняття гри. Одна справа зіграти внічию, маючи моменти, як було у попередніх матчах.

- Футбольна аксіома: якщо немає сил бігти, то віддай пас. У Луньова немає сил, але він тягне м'яч. Це брак досвіду?

- По-перше, хлопцеві 18 років, і судити його суворо поки зарано. У нього ще будуть і хороші ігри, і не зовсім. Сьогодні він почав невдало з точки зору прийняття рішень і великого браку. Можливо, інший тренер і замінив би його по перерві, але ми знаємо його рівень, характер. У другому таймі футболіст, коли потрібно було терпіти, витиснув із себе все, і був одним із кращих на полі в останні 20 хвилин. Зрозуміло, немає досвіду. Він бачить, що є зона, і біжить туди, а ноги вже не біжать. Тому це питання досвіду.

Прес-служба ФК «Ворскла»

2017-04-22 22:01:23