Матч за матчем / 24-й тур. «Зірка» - «Ворскла»

8 квітня 2017 року. 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Мряка, дрібний дощ. 24-й тур Ліги Парі-Матч.

Василь Сачко: «Великий мінус – питання мотивації у другій «шістці»

Василь Сачко: «Великий мінус – питання мотивації у другій «шістці»

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко в ефірі телеканалу «Футбол 2» розповів, які в нього емоції залишились по грі в Кропивницькому…

«Програвати завжди неприємно. Готувалися до гри з суперником на цьому полі. Воно бажає бути кращим. Намагалися грати з перших хвилин активно, та через травму залишив поле Чеснаков. Потрібно було забивати, не знайшлося такого гравця. Гра йшла до першого забитого. Чеснакова відвезли в медпункт. Поки ми не володіємо інформацією про стан його здоров'я. Для нас це втрата. Доводиться розраховувати на тих, хто є. Команда потребує корегування, посилення в кожній з ліній».

«Проблеми не лише в нападі, були помилки і в обороні, і в середній лінії. Так склалася гра, були моменти біля обох воріт. Команда віддавалася, було багато браку, а на «стандарті» десь недопрацювали, й пропустили. Воротар помилився... Потрібно допрацьовувати епізод до кінця».

«До кінця чемпіонату нам потрібно відкатати склад, подивитися на кого можна покластися. Через ігри готуватися до наступного сезону. Великий мінус - питання мотивації в іграх у другій «шістці». Потрібно вносити корективи, аби був інтерес і тут також, - зазначив Василь Вікторович під час флеш-інтерв’ю. 

 

2017-04-08 20:02:56