Матч за матчем / Кубок України. 1/4 фіналу. Дніпро - Ворскла - 1:0

30 листопада. 19:00. Дніпро. "Дніпро-Арена". 1 401 глядач. -10С. Оцінка поля - 5.

Василь Сачко: «Від усіх хлопців очікували більшого»

Василь Сачко: «Від усіх хлопців очікували більшого»
Спілкуючись із пресою, головний тренер «Ворскли» не приховував свого розчарування результатом кубкової зустрічі… 

- Завжди важко програвати. У першому таймі була рівна боротьба. У другому ми почали поступатися в середині поля, у швидкості. «Дніпро» закономірно виграв. Прикро для нас. 

- Хто у вашій команді був найкращим?
- У команді, яка програла, точно не можна гравців поділяти на кращих і гірших. Непогодов «тягнув», що можна, виручав команду, а по тому, що було попереду, повторюся: якщо в першому таймі все було більш-менш однаково, то потім ми почали поступатися у швидкості. Стали з'являтися зони, і «Дніпро» цим почав користуватися. У першу чергу, це й призвело до голу.

- Як оціните гру Хльобаса. Прокоментуйте вилучення Турсунова?
- Cанжарові жодного виправдання немає. У нього не було права так підводити команду, тим більше коли залишалося грати десь 10-15 хвилин. А що стосується Хльобаса, нападаючий повинен забивати. Але у нас є кадрові проблеми: випали Коломоєць, Голодюк, Скляр. Всі вони претендують на місце в основному складі. На жаль, сьогодні вони не могли нам допомогти. Сподіваюся, що вони якомога швидше відновляться. Варіювати складом ми не могли, чекали більшого від тих футболістів, яких мали в розпорядженні.


Дмитро Михайленко, в.о. головного тренера ФК «Дніпро»: 

- Сьогодні вийшла хороша гра проти дуже хорошої команди. Ми задоволені й виходом до півфіналу, і якістю продемонстрованої гри.

- Прокоментуйте гру Баланюка.
- Нападник повинен забивати голи. Напевно, в цьому я не буду якимось першопрохідцем. Він виконав нормальну роботу. Денис зараз на тій стадії розвитку, коли ще тільки вчиться. Те, що у нього є проблеми з прийняттям рішень, це питання досвіду й часу. Це ж стосується і Олега Кожушка, Артема Довбика, усіх молодих гравців. Нам потрібно, щоби хтось міг поставити крапку, коли ми володіємо м'ячем. Сьогодні це вийшло. Ми щасливі, думаю, щасливий і він.

- Як розцінити сьогоднішню перемогу? «Ворскла» - зручний суперник для «Дніпра», чи треба говорити про те, що поліпшується гра команди?
- Ви, напевно, повинні були помітити, що у нас, починаючи з гри в Полтаві, склад став близьким до оптимального. Після значного пошкодження остаточно одужав Олег Кожушко, а крім нього і Лучкевич, Луньов, тобто практично вся група атаки. Крім цього, хочу сказати, що ще до полтавського матчу у нас був якісний спаринг з «Олександрією», хорошою командою, з якою ми зіграли внічию 2:2, втративши перемогу на останній хвилині. Основна причина нормальної якості гри - порожній лазарет, і, як наслідок, наш оптимальний склад. У нас немає можливості змінювати гравців без шкоди для гри. Той же Лучкевич для нас дуже багато значить. Футбол - гра колективна, і коли у нас хтось випадав, ми це відразу відчували. Оскільки у нас зараз немає травмованих, думаю, що сьогоднішня якість гри збережеться. 
2016-12-01 09:03:45