Матч за матчем / 16-й тур. Сталь - Ворскла

26 листопада. 14:00. Дніпро. Стадіон "Метеор"

Післяматчева прес-конференція Василя Сачка та Якоба Галла

Післяматчева прес-конференція Василя Сачка та Якоба Галла
Василь Сачко: "Відзначу командні дії" 

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко після переможної для його команди гри в хорошому настрої поспілкувався з мас-медіа... 

"Перемога далася нелегко. Грали дві рівних команди, це було видно на полі. "Ворскла" сьогодні зіграла організовано, чого не вистачало в попередніх матчах. Вся небезпека у суперника створювалася тільки під час "стандартів". 

Не треба хоронити "Ворсклу". У нас є труднощі, але все вирішується. Упевнений, що ми це переживемо, й вийдемо з цієї ситуації на позитивних емоціях. Гра показала, що хлопці віддавалися, це футбол. Так завойовуються очки. 

Суперник гідна команда, організована, вони ставили завдання нас переграти. У нас на гру були інші плани. Заміни внесли свої корективи. Одарюк додав у швидкості, Кравченко добре зіграв, але перш за все хочу відзначити командні дії.

Якоб Галл, головний тренер "Сталі": 

"Не думаю, що сьогодні мав бути переможець. 0:0 - був би закономірним результатом. У нас було два моменти, у Ворскли. Та вони зуміли забити. 
Обидві команди не створили багато епізодів. У володінні м'ячем ми виглядали дуже погано. Це мене засмутило. Думав, що всю свою енергію і мотивацію зможемо втілити в гол, щоб піднятися в таблиці. Цього не сталося.

Прес-служба ФК "Ворскла"
2016-11-27 11:43:27