Матч за матчем / 14-й тур. "Карпати" - "Ворскла" - 1:0

5 листопада. 17:00. Львів. "Арена-Львів".

Василь Сачко про гру з «Карпатами»

Василь Сачко про гру з «Карпатами»
Після гри на «Арені Львів» наставник «біло-зелених» Василь Сачко поспілкувався з журналістами в прес-центрі… 

- Василю Вікторовичу, розкажіть про свої враження від матчу, який щойно завершився? 
– Гра була майже рівною. До пропущеного голу команда виглядала непогано -  чинили супротив опоненту. По тому почали поступатись у швидкості, у відборах. Не маємо права пропускати після «стандартів». Другий тайм програли «Карпатам» у швидкості, хотіли відігратись, і могли забивати, та забракло завершального удару. Я вітаю львівську команду з перемогою. Мені хочеться займатись тренувальним процесом, а не моральним. Останнім часом більше працюємо над психологією гравців.

– Наскільки сильно впливають фінансові питання у клубі?
– Я не хочу це коментувати, давайте на футбольну тему.

– У «Ворсклі» грає кілька колишніх гравців «Карпат»: Ткачук, Бартуловіч, Голодюк. Як оцінюєте їх стан?
– Голодюка замінили через стан здоров’я. Ткачук залишився поза заявкою через травму, чекаємо коли набере форму. Бартуловіч мав непоганий вигляд на полі.

– З чим пов’язані дві заміни у перерві матчу?
– Повторюсь, Голодюка замінили. Десь не вистачало його в другому таймі. Він може віддати хорошу передачу, може вести гру. Коломоєць отримав мікроушкодження, тому його також довелося міняти, аби не ризикувати здоров’ям. Могли перегравати «Карпати», це не перша наша поразка, тому неприємний осад ще залишився. Хочеться вже нарешті вибратись з усіх негараздів. Кожному з хлопців скажу спасибі за сьогоднішню гру. Ми справді - одна команда.

– Чи стоїть ще завдання потрапляння у першу шістку?
– Безумовно, утім, на жаль, з кожним туром ми її ускладнюємо. Команда не збирається здаватись. Будемо боротись до останнього матчу.

– Чи не думали поставити грати двох нападників?
– Думки були, та є тренувальний процес, де видно, хто, як працює. На поле виходять ті, які краще себе зарекомендували на тренуваннях.

Прес-служба ФК «Ворскла»
2016-11-05 21:23:52