Матч за матчем / 12-тур. "Чорноморець" - "Ворскла" - 1:2

23 жовтня. 19:30. Одеса. Стадіон "Чорноморець"

Післямова Василя Сачка й Олександра Бабича

Післямова Василя Сачка й Олександра Бабича
Василь Сачко, головний тренер «Ворскли»:

- Ще півтора роки тому, під час нашого останнього візиту до Одеси, я сказав, що «Чорноморець» - хороша команда, треба трішки почекати, прийде результат. Сьогодні ми бачимо дуже пристойний колектив, який мало пропускає, організований в обороні, добре діє на швидких атаках. На мою думку, сьогодні гра була рівною. Могли забити ще більше м'ячів, як «Чорноморець», так і «Ворскла». Мабуть, ми заслужили везіння. Його нам бракувало в попередніх іграх. Це пов'язано з психологією та з іншими компонентами, які створюють тиск навколо команди.

Поступаючись 0:1, ми змогли здобути вольову перемогу. Вона дуже важлива як в стратегічному, так і в психологічному плані. Я дуже задоволений сьогоднішнім результатом і грою.

- Зазвичай звикли бачити полтавську «Ворсклу» атлетичною й технічною командою. Сьогодні ж побачили досить грубу та агресивну команду. Можете це прокоментувати?
- Я не можу з Вами погодитися. Зараз футбол такий, що всі команди вміють оборонятися, і багато хто будує гру від оборони. Важко розкрити захист суперника. Практично всі матчі йдуть до голу. Після пропущеного голу вже важко щось зробити. А з іншого боку, не можу з Вами не погодитися: сьогодні було багато боротьби і в середині поля. Але я б не сказав, що наша команда грала грубо. Це була обопільна, справжня чоловіча гра за очки. Це нормальне явище. І, повірте, ми не налаштовуємо хлопців на грубість. Але є такий фактор, як непоступливість. Просили хлопців не програти в єдиноборствах, в підборах. 

Олександр БАБИЧ, старший тренер «Чорноморця»:

- Перш за все, хочу подякувати хлопцям за таку гру. Відверто скажу, що я пишаюся своєю командою. Футбол, який ми сьогодні продемонстрували, хорошого рівня. Та не вистачило забитих м’ячів. Створили достатньо гольових ситуацій. Утім у футболі так буває, коли м'яч не йде у ворота. «Ворскла» - потужна команда. На мій погляд, вони незаслужено займають таку позицію в турнірній таблиці. Вірю, що після цієї гри та поразки ми станемо тільки сильнішими.

Прес-служба ФК «Ворскла»
2016-10-24 11:02:44