Матч за матчем / 8-й тур. "Ворскла" - "Шахтар" - 0:1

18 вересня. 19:30. Полтава. Стадіон "Ворскла".

Післяматчева прес-конференція Василя Сачка

Післяматчева прес-конференція Василя Сачка
Післяматчева прес-конференція Василя Сачка2016-09-18 22:28:33
 

Післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки

Післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки
Післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки


2016-09-18 22:30:12
 

Непогодов та Бартуловіч про гру проти «Шахтаря»

Непогодов та Бартуловіч про гру проти «Шахтаря»
Незважаючи на те, що «Ворскла» зазнала мінімальної поразки від «Шахтаря» при достойній грі, але футболісти «Ворскли» були розчаровані результатом і не приховували цього у спілкуванні з журналістом прес-служби. 

Дмитро Непогодов, воротар «Ворскли»:

- Як глядачеві здалося, що незважаючи на поразку, ти собі можеш занести цей матч в актив?
- Я б так не сказав. Команда програла, а отже, я не можу вважати, що провів хороший матч. У нас, у «Ворсклі», дуже згуртований колектив – ми завжди невдачі переживаємо разом, як і перемоги. Тому, мабуть, не погоджуся з цією тезою. Програш один на усіх, а я – частина команди. Ми прагнули надійно та самовіддано зіграти в обороні і знайти шанс  в атаці. На превеликий жаль, нам не вдалося ні того, ні другого. Але ми будемо працювати ще наполегливіше, щоб виправитися і надалі не припускатися помилок та підвищити продуктивність в атаці. Не слід також забувати, що ми грали проти «Шахтаря» - команди, яка не пробачає неточностей, і сьогодні вона це довела.

Младен Бартуловіч, півзахисник «Ворскли»:

- Чого не вистачило у самому кінці матчу, коли «Ворскла» організувала навалу на ворота?
- Не вистачило гостроти біля воріт «Шахтря». Але ця команда також, знаєте, грає добре і не хоче пропускати. Для «гірників» ці пункти дуже важливі і тому вони за них б’ються і не хочуть їх віддавати. Суперник добре тримав м’яч і нам його, у принципі, не давав. «Шахтар» - класна команда,  можна тільки їх привітати з перемогою. 

- Який був план на  гру?
- Грати добре в обороні, створювати моменти в контратаках, шукати вільні зони, які «Шахтар» залишає, коли йде в великими силами в атаку. Не все у нас виходило, гості добре оборонялися і у нас не виходили ці швидкі атаки.     
2016-09-18 23:58:41