Матч за матчем / 6-й тур. "Динамо" - "Ворскла" - 0:2

27 серпня. 19:30. Київ. НСК "Олімпійський". 8 837 глядачів. +26С. Оцінка поля - 5.

Василь Сачко: "Просили хлопців віддатися грі на 100%"

Василь Сачко: "Просили хлопців віддатися грі на 100%"
Головний тренер ворсклян, ще, мабуть, не збагнувши до кінця, на що спромоглася його команда в Києві, поспілкувався з пресою...

- Ми усвідомлювали, проти кого нам сьогодні грати і тому будували свою гру від оборони, намагаючись діяти організовано. Просили хлопців віддаватися грі на 100% - сьогодні на першому місці була самовіддача. У нас були моменти, ми ними скористалися. Так, моменти були і у «Динамо», і нам в деякій мірі пощастило, але везіння теж потрібно заслужити. 

Налаштовували команду якраз на таку гру. І зараз ми, звичайно, задоволені. І самовіддачею, і роботою футболістів. Дамо хлопцям три вихідних! Нехай відпочивають, вони це заслужили!

- Наскільки вам сьогодні не вистачало Хльобаса?
- Ми завжди дивимося на ситуацію так, що розраховуємо на тих, хто є в нашому розпорядженні. Наприклад, в минулому матчі за «Ворсклу» дебютував Кравченко, а сьогодні він вийшов у стартовому складі. Талановитий хлопець, він дуже старався. 

Щодо Хльобаса, то він нам сьогодні не завадив би. Але склад можна варіювати. Зараз немає сенсу говорити про те, хто нам не допоміг. Завжди є, кому грати.

- Чому ви не змогли зіграти в Лізі Європи проти «Локомотіви» так, як зіграли сьогодні проти «Динамо»?

- Тут ряд причин. У нас поки не виходить грати першим номером, не вдається розкривати насичену оборону суперника. І у «Динамо» не завжди це виходить. Сьогодні київська команда зіткнулася з такими ж проблемами. До того ж, потрібно забивати. До цього туру за ударами, якщо я не помиляюсь, «Ворскла» була на третьому місці, після «Динамо» і «Шахтаря». Але реалізація у нас не зовсім виходить. Працюємо над цим. Ми хотіли пройти хорватів, але це футбол. Велосипед тут не треба вигадувати, потрібно завжди пам'ятати, що у футболі немає нічого неможливого, сьогоднішня гра це довела. Треба дивитися вперед. Сьогоднішня гра додасть команді впевненості. Але ми ще перебуваємо в пошуках своєї гри. Будемо намагатися вирішувати поставлені перед командою завдання. Так, зараз в нашу адресу звучить багато критики, ллється багато бруду, але ми це витримаємо. У нас є підтримка з боку керівників клубу і багатьох уболівальників. Тому, перестаньте лити бруд на «Ворсклу». Так, у нас багато змін, але у команди є майбутнє! Планомірно будемо працювати над помилками.

А що стосується сьогоднішнього матчу, то, звичайно, «Динамо» мало ряд моментів, в яких нам пощастило, але ми це везіння заслужили. Ми дуже хотіли не програти, дуже хотіли виграти, і заслужили результат, якого досягли.

Прес-служба ФК "Ворскла"
2016-08-28 12:20:42
 

Юрій Коломоєць: «Фортуна стала на нашу сторону»

Юрій Коломоєць: «Фортуна стала на нашу сторону»
Автор переможного дубля «Ворскли» в учорашньому матчі з київським «Динамо», форвард Юрій Коломоєць після гри у мікс-зоні поводився дуже скромно, і навіть просив журналістів, що, можливо, нехай якось іншим разом, але голеадора все ж умовили відповісти на кілька запитань… 

- Юрію, як відчули момент із першим голом? 
- Просто вийшло так, прочитав, що зараз піде пас на воротаря, випередив його, і потім уже забив. 

- Ви ж не лівша, а такий гол забили, оформивши дубль у матчі! 
- Так, я правша, але якщо згадати голи, що я забивав, то, мабуть, більше робив це саме лівою. Можливо, з переляку виходить (посміхається). 

- Як команда зустрічала свого героя у роздягальні? 
- Ніякий я не герой! Герої у нас сьогодні – вся команда. Вистояли, боролися, й фортуна стала на нашу сторону. 

- Ви знаєте, скільки разів «Ворскла» перегравала «Динамо» у Києві? 
- Сьогодні! 

- Тобто, ви в історії? 
- Це ж чудово! Вся наша команда ввійшла в історію. 

- З якими емоціями будете їхати додому? 
- Ви знаєте, «Динамо» - само собою, але нам настільки важливо було перемогти сьогодні. Наш психологічний стан останнім часом був не найкращим. Зараз отримали заряд позитивних емоцій. Тренерський штаб дав нам цілих чотири дні перепочинку. З новими силами повернемося до роботи. Будемо продовжувати радувати своїх уболівальників, але потрібно ще додавати в якості гри. У нас чудовий колектив. Ми граємо один за одного – ось у чому наша сила. 

Прес-служба ФК «Ворскла»
2016-08-28 13:26:48