Матч за матчем / 2-й тур. Олександрія - Ворскла - 3:2

31 липня. 19:30. Олександрія. КСК "Ніка". 1 500 глядачів. +28С. Оцінка поля - 3.

Василь САЧКО: Гра цікава для уболівальників, але не для тренерів

Василь САЧКО: Гра цікава для уболівальників, але не для тренерів
На післяматчевій прес-конференції Василь Сачко, головний тренер «Ворскли», прокоментував гру «Олександрія» - «Ворскла». 

- Я говорив хлопцям перед грою, що сьогодні переможе той, хто більше цього буде прагнути. Давати фору 2:0 такій команді, як «Олександрія», дуже самовпевнено. Ні в які рамки не входить те, що ми наробили багато помилок в обороні в першому таймі. Важко щось коментувати, такі м’ячі, як ми пропускали… Усі моменти зараз перед очима. Другий тайм показав, що ми готові фізично. Забили, могли забити ще, але могли і пропустити. Гра цікава для уболівальників, але не для тренерів. Потрібно допрацьовувати в кожному моменті, якщо хочеш перемогти. Деякі футболісти цього не робили. Не буду переходити на особистості, ми все проаналізуємо. Наше завдання зараз – відновитися та підготуватися до матчу Ліги Європи.
2016-08-01 09:57:19
 

Андрій Пилявський: «Гра мала б закінчитися нічиєю»

Андрій Пилявський: «Гра мала б закінчитися нічиєю»
Новобранець ворсклян Андрій Пилявський у післяматчевому флеш-інтерв’ю телеканалу «Футбол» розповів про своє повернення в український футбол… 

Про свій трансфер… 
"Все відбувалося через агентів. Були варіанти, в тому числі й з «Ворсклою». Були певні нюанси, але їх залагодили, тому трансфер відбувся. Звичайно, емоції позитивні… я не задоволений періодом кар’єри в «Рубіні», та це футбол, різне трапляється. Потрібно рухатися далі".

Про гру… 
"Так, ми програли, але, гадаю, матч повинен був закінчитися внічию. За моментами шанси були в обох команд. Нам чогось не вистачило", - закінчив захисник «Ворскли». 

2016-08-01 15:46:36