Матч за матчем / Ліга Европи. 3-й кваліфікаційний раунд. "Локомотіва" - "Ворскла" - 0:0

28 липня. 20:00. Хорватія. Загреб. Стадіон "Максімір"

Томіслав Івковіч: "Другу гру починаємо за рахунку 0:0"

Томіслав Івковіч: "Другу гру починаємо за рахунку 0:0"
Головний тренер "Локомотіви", який лише кілька днів, як очолив загребську молодь, не приховував свого задоволення нічийним результатом із "Ворсклою"... 

- Це була тяжка гра. Противник наш – це дуже серйозна команда. Більшість думали, що ми сьогодні програємо, і все вирішено було до початку гри.  Я схиляю голову перед своєю командою. Гравці зробили на полі все для того, щоби результат був саме таким. 
Друга гра буде в Полтаві. Ми починаємо знову за рахунку 0:0. Все буде по-новому. У сьогоднішньому футболі можливо все. Головне вірити у себе та грати до кінця.
 Нам треба бути готовими до наступного матчу. У матчі-відповіді вийдемо іншим складом. Спробуємо використати всі свої шанси. "Ворскла" не була несподіванкою для нас. Ми спостерігали за ними. Як на мене, вони чимось схожі на "Рієку". У них багато сильних виконавців на різних позиціях. Ми не здаємося і будемо грати на повну до кінця. 

Провали були не в обороні, а у фізичній підготовці. В кінці гри нашим гравцям вже просто бракувало сил.
2016-07-29 00:41:04
 

Василь Сачко: «Ставимо завдання проходити далі»

Василь Сачко: «Ставимо завдання проходити далі»
Наставник «біло-зелених» під час післяматчевої прес-конференції роздав немало компліментів молодим талантам футбольного клубу «Локомотіва», при цьому наголошуючи на тому, що іншого завдання, окрім перемоги, у домашній грі для його хлопців бути не може…  

- Пане Василь, які враження залила гра на стадіоні «Максімір», рахунок прийнятний для Вас? 
- Перед нами в цій грі стояло два завдання – не пропустити й забити. З першим, як бачите, ми упорались, зберегли ворота на замку, з другим – ні. Не дуже задоволені тим, як команда діяла сьогодні в атаці. 

- Чи думаєте після першої гри, що «Ворскла» фаворит цього протистояння? 
- Наше найголовніше завдання зараз відновитися. Я не маю жодних сумнівів, що в Полтаві буде зовсім інша гра. 

- У кого більше шансів пройти далі, зважаючи на результат першого матчу? 
- Суперник, мені здається, ставитиме завдання пройти далі, але в нас такі ж плани. Вдома нас влаштує тільки перемога. 

Прес-служба ФК «Ворскла»
2016-07-29 00:44:27
 

Роман ЧЕРНЯК: «З оптимізмом дивимося на матч-відповідь»

Роман ЧЕРНЯК: «З оптимізмом дивимося на матч-відповідь»
Президент футбольного клубу «Ворскла» в кількох словах розповів про свої враження від гри проти «Локомотіви» у хорватській столиці, а також закликав уболівальників створити солідну підтримку ворсклянам у матчі-відповіді в Полтаві… 

- Романе Євгеновичу, які загальні враження від першої гри з хорватами? 
- Скажу, що нам далеко не все вдавалося, але переконаний, що вдома ми все поправимо. Звичайно, потрібно було забити бодай один м’яч, але ми з оптимізмом дивимося на матч-відповідь. 

- Здалося, що спочатку команда трішки обережно діяла… 
- Це був момент обопільної розвідки, команди придивлялися, де можна знайти шпарину в захисті. Думаю, нам у полтавському матчі буде набагато простіше діяти. 

- Ви натякаєте на те, що матч-відповідь – то вже головний біль «Локомотіви», а не «Ворскли»? 
- Потрібно думати про свою роботу. Нам просто необхідно вийти, й перемогти, аби порадувати вболівальників нашого клубу. 

- А що, до речі, хотіли б сказати уболівальникам? 
- Мені сьогодні було дуже неприємно за стадіон «Максімір», який був порожнім. Здалося, що «Ворсклу» підтримували краще, ніж господарів поля. Футбол завжди для уболівальників, отож без них – ніяк! Я впевнений, що нас прийдуть підтримати в Полтаві, а ми за це віддячимо хорошою грою й результатом. 

Артем Лобанов, прес-служба ФК «Ворскла» із Загреба
2016-07-29 12:06:41
 

Андрій Ткачук: «У матчі-відповіді секретів уже не буде»

Андрій Ткачук: «У матчі-відповіді секретів уже не буде»
Півзахисник «біло-зелених» Андрій Ткачук в мікс-зоні поділився враженнями від гри своєї команди проти хорватської «Локомотіви»… 

- Андрію, спочатку діяли обережно, а коли почали грати активніше на атаку, суперник вже був до цього готовий, чи не так? 
- В принципі, ми очікували на важкий матч. Можливо, не розраховували, що настільки важко може бути проти цієї команди. Не хочеться списувати все на певну втому після дороги, але, мені здалося, нам забракло фізичної свіжості. Потрібно було забивати. В другому таймі створили вдосталь, аби мати успіх в атаці. Перемагає той, хто забиває. Сьогодні це не вдалося жодній з команд. Отож, завдання проходу до наступного етапу відкладається на тиждень. 

- Що потрібно робити в Полтаві? 
- З перших хвилин маємо показати, хто господар на полі. Потрібно зі стартовим свистком грати сміливіше, агресивніше, ніж це було сьогодні. Якщо будемо рухатися так, як у другому таймі, все буде добре. Додамо в гостроті, обов’язково матимемо результат. 

- «Локомотіву» ретельно вивчали до поїздки в Хорватію. Сьогодні вже на полі зробили певні висновки про сильні та слабкі сторони опонента? 
- Так, вже познайомилися з ним  безпосередньо. У другому матчі вже не буде жодних секретів.

Прес-служба ФК «Ворскла»
2016-07-29 12:07:44