Матч за матчем / 27-й тур. "Ворскла" - "Сталь" - 2:0

Ліга Парі-Матч. 27-й тур.29 квітня. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім.Бутовського

"Ворскла": 1.Шуст, 4.Пердута, 8.Ткачук, 11.Шарпар, 13.Хльобас, 19.Одарюк, 23.Сапай, 29.Д.Кравченко, 33.Чижов, 44.Даллку, 82.Ребенок (к).
Запасні: 12.Сарнавський, 3.Кунєв, 5.Остапенко, 6.Скляр, 9.Загорулько, 10.Мякушко, 40.Саків.

"Сталь": 79.Паньків, 20.Пашаєв, 32.Іщенко, 13.Стаменковіч, 15.Шабанов, 2.Леандро, 91.Карасюк, 6.Каленчук, 39.Васін, 94.Задерака, 16.Карікарі.
Запасні: 12.Бандура, 4.А.Кравченко, 7.Воронін, 17.Кузик, 21.Климчук, 10.Деул, 93.Дебелко.
Головний тренер: Леонід Кучук.
 Команди - на полі. "Ворскла" - у білій формі, "Сталь" - у синій.
1 Матч розпочався!
5 Жваво розпочали футболісти цей матч. Багато руху у перші хвилини поєдинку. Але окрім навісів у руки воротарю обидві команди не можуть нічим похвалитися.
10 "Ворскла" провела атаку, у результаті якої вони доправили м'яч до штрафного суперника, але захисники винесли м'яч.
12 Одарюк навісив з флангу у руки Паньківа.
16 Пердута б'є по воротах низом з-за меж штрафної - неточно.
20 Кутовий у "Ворскли". Здається, перший у цьому матчі. Навіс у штрафний, хтось з "ворсклян" не зміг, як слід, обробити м'яч.
26 Навіс у штрафний "Сталі" - Паньків забирає матч у руки.
27Інтрига! Пердута вийшов на ворота і його збив панків. Пенальті! Чи буде гол? Паньків ще й отримав жовту.
28Шарпар пробив дуже сильно і точно. 1:0!!! ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!!!!!!!
30 Трохи "Ворскла" відійшла назад після голу, але "Сталь" нічого зі своєї переваги не витискає.
37 Шикарна атака "Ворскли"! На жаль - без голу. Одарюк віддав на Хлобаса, Дмитро у дотик перекидав воротаря, але зовсім трохи не влучив у ворота.
38Хльобасу пасом забезпечили оперативний простір, він зробив точну передачу з флангу на Ребенка. І Павло заштовхав м'яча у ворота. ГООООООООООООООООООООЛ! 2:0!!!
39У "Сталі" заміна. Васін йде з поля, Дебелко виходить.
45 Арбітр компенсував одну хвилину.
46 Перший тайм завершився.
46 Другий тайм розпочався.
59 Двічі поспіль "ворскляни" били по воротах - двічі удари блокували захисники.
60Карікарі пішов з поля, Климчук - вийшов. Намагається замінами переломити хід гри Леонід Кучук.
65Сапай отримав жовту.
66 Удар зі штрафного в руки Шуста.
69Іщенко пішов з поля, Антон Кравченко вийшов. Останню заміну використав Кучук.
70 Ребенок сьогодні "цар гори", а точніше "король флангу". Саме після його індивідуальних дій (в чергове за гру), пройшла атака лівою бровкою. У результаті якої Хльобас пробивав по воротах, але саме туди, де стояв Паньків.
74Кравченко пішов з поля, а Скляр повертається у Прем'єр-лігу після паузи, пов'язаної з ушкодженням.
79Одарюк поступився місцем на полі своєму колезі Мякушкові.
82 Хльобас пішов з поля, Загорулько - вийшов.
85 Не дуже багато цікавих моментів у другому таймі.
90 Кутовий у "Ворскли". М'яч прилетів у руки Паньківу. Тим часом, Арбітр додав три хвилини.
93Матч завершився! 2:0! Перемога "Ворскли"! Дякуємо за увагу.