26 тур. 22 квітня, 2017, 17:00. Дніпро. "Дніпро-арена"

"Ворскла": 1.Шуст, 4.Пердута, 17.Чеснаков (к), 40.Саків, 44.Даллку, 11.Шарпар, 19.Одарюк, 29. Кравченко, 82.Ребенок, 10.Мякушко, 9.Загорулько.
Запасні: 12.Сарнавський, 23.Сапай, 3.Кунєв, 5.Остапенко, 8.Ткачук, 13.Хльобас, 24.Бараннік.

"Дніпро": 12.Лунін, 2.Влад, 3.Адамюк, 33.Нагієв, 8.Польовий, 39.Сваток, 71.Лопирьонок, 10.Кочергін, 23.Чеберко, 15. Довбик, 99.Луньов.
Запасні: 14.Чеберячко, 22.Сафронов, 17.Баланюк, 25.Когут, 29.Ротань, 9.Вакулко.
1 Матч розпочато.
5 "Дніпро" володіє невеликою перевагою.
10 "Ворсклі" вдалося трохи відсунути гру від власних воріт.
12 Довбик намагався пробити по воротах, але не влучив, як слід, по м'ячу.
15Кочергін перехопив пас, трохи пройшов уперед і відправив м'яча у ворота "Ворскли". Гол... 1:0.
20 Кочергін б'є здалеку - повз ворота.
23 Контролює м'яч команда із Дніпра.
28 "Ворскла" відповіла ударом Кравченка - неточно.
30 Активізувалися полтавці в атаці.
33 Ребенок навішує у штрафний, оборонці м'яча винесли.
36 Шарпар пробив по воротах, голкіпер парирував на кутовий.
40 Видно по грі, що "Ворскла" прагне встановити рівновагу у поєдинку ще до перерви.
45 Перший тайм завершено! "Ворскла" йшла в атаку на останніх хвилинах, але забити не змогла. Чекаємо на другу половину гри.
46 Другий тайм розпочався.
46Замість Саківа вийшов Такчук.
47 Шуст вчасно вийшов із воріт і ліквідував загрозу в потенційно небезпечній атаці.
54Довбик отримав м'яча, пройшов вперед, обіграв Даллку і пробив з-під Чеснакова, м'яч від штанги залітає у ворота. Гол... 2:0...
57 Ребенок пробиває зі штрафного, сильно, але воротар господарів зумів забрати м'яча.
63Хльобас вийшов на поле замість Кравченка.