Історія / Усі тренери

Усі тренери, що працювали з командою:

  1. Костянтин Скрипченко до квітня 1955 року, в.о. головного тренера: липень-серпень 1964 року, липень-жовтень 1965 року.
  2. Анатолій Зубрицький квітень 1955 року - грудень 1956 року.
  3. Андрій Жиган січень - квітень 1957 року.
  4. Йосип Ліфшиць квітень 1957 року - грудень 1958 року.
  5. Олександр Загрецький січень - червень 1959 року.
  6. Геннадій Дуганов червень 1959 року - 20 липня 1960 року.
  7. Віктор Жильцов липень 1964 року; січень 1966 року.
  8. Григорій Балаба серпень 1964 року - липень 1965 року.
  9. Володимир Аксьонов січень - жовтень 1967 року; травень 1980 року - травень 1982 року.
  10. Олександр Алпатов в.о. головного тренера: вересень - жовтень 1967 року; січень 1968 – 1 серпня 1970 року; липень 1972 року – 16 липня 1973 року.
  11. Юрій Войнов 5 вересня 1970 року - липень 1972 року.
  12. Віктор Носов 18 липня 1973 року - листопад 1974 року, 17 червня 2005 року - 5 липня 2007 року.
  13. Анатолій Вітков грудень 1974 року - травень 1976 року.
  14. Василь Сальков травень - грудень 1976 року.
  15. Станіслав Басюк січень 1977 - травень 1980 року.
  16. Геннадій Путівський травень - листопад 1982 року.
  17. Віктор Пожечевський лютий 1984 року - січень 1990 року; 23 серпня - 8 листопада 1990 року; січень 1994 року – 4 червня 1998 року.
  18. Геннадій Лисенчук січень - серпень 1990 року.
  19. Володимир Ходус січень - серпень 1991 року.
  20. Тренерська рада (Віктор Пожечевський, Геннадіій Слюсарєв, Станіслав Басюк, Анатолій Дяченко, Олег Кривенко, Сергій Лукаш) 1 серпня 1991 - 7 листопада 1991 року.
  21. Леонід Колтун 11-20 лютого 1992 года.
  22. Сергій Доценко березень - 5 липня 1992 року.
  23. Володимир Брухтій  липень 1992 року - липень 1993 року.
  24. Віктор Маслов липень - листопад 1993 року.
  25. Олександр Довбій 6 червня – 28 серпня 1998 року.
  26. в.о. Сергій Собецький, Іван Шарій  30 серпня - 8 жовтня 1998 року.
  27. Анатолій Коньков 8 жовтня 1998 – 15 серпня 2000 року.
  28. Сергій Морозов 21 серпня 2000 року – 18 червня 2001 року.
  29. Андрій Баль 2 липня 2001 року - 19 серпня 2003 року.
  30. в.о. Олег Моргун 19 серпня 2003 року - 28 серпня 2003 року.
  31. Олег Долматов 28 серпня 2003 року - 30 жовтня 2003 року.
  32. в.о. Олег Моргун 30 жовтня 2003 року - 25 грудня 2003 року.
  33. Володимир Лозинський 25 грудня 2003 року – 1 липня 2004 року.
  34. Володимир Мунтян 1 липня 2004 року – 16 червня 2005 року.
  35. в.о. Анатолій Момот 6 липня 2007 року - 27 грудня 2007 року.
  36. Микола Павлов 27 грудня 2007 року – травень 2012 року.
  37. Вадим Євтушенко 8 червня – 15 серпня 2012 року
  38. в.о. Сергій Свистун 15 серпня 2012 – 10 червня 2013 року
  39. Василь Сачко з 10 червня 2013 року
www.vorskla.com.ua