Ткаченко в центрі уваги фахівців

07.08.2017 20:09:40
Ткаченко в центрі уваги фахівців

Безумовно, увага футбольної громадськості в Україні цими вихідними була прикута до гри в Полтаві, де лідер приїхав до амбіційної «Ворскли» забрати свої три очка, але не так сталося, як гадалося. Багато в чому перепоною на шляху до втілення динамівських планів став якраз вихованець школи столичного клубу Олександр Ткаченко. З’явившись на заміну вже після шостої хвилини, коли достроково через травму пішов Богдан Шуст, його колега за амплуа наочно довів, що конкуренція за місце на останньому рубежі у «біло-зелених» величезна, бо ж є іще Богдан Сарнавський, який теж вповні готовий грати.

Відчайдушна гра Ткаченка під час масованих атак «Динамо», впевнена гра на виходах та унікально правильний вибір позиції у воротах під час «стандартів» - левова частка того, що стало запорукою загальнокомандного успіху.

Сьогодні офіційна веб-сторінка Української Прем’єр-ліги опублікувала матеріал, де йдеться про те, що, опитавши фахівців, що входять до експертної ради УПЛ (Сергій Нагорняк, Ігор Шуховцев, Геннадій Орбу, Олександр Сопко, Віктор Грачов, Йожеф Сабо, Дмитро Поворознюк, Степан Юрчишин, Олександр Денисов, Олег Венглинський) дійшли до висновку, що Олександр Ткаченко став кращим виконавцем усього 4-го туру чемпіонату УПЛ.

Ми пишаємось тобою, Олександре!

Прес-служба ФК «Ворскла»

 

 

www.vorskla.com.ua