«Ворскла» представила новачків та провела відкрите тренування (фото)

13.07.2017 18:37:04
«Ворскла» представила новачків та провела відкрите тренування (фото)
Сьогодні «Ворскла» прочинила двері для вболівальників та журналістів на своє тренування. Перед яким у польових умовах (в буквальному розумінні цього словосполучення) представила своїх новачків. Нагадаємо, у літнє міжсезоння команду поповнили п’ятеро новачків. Річну орендну угоду з клубом підписали Владислав Кулач і Микола Матвієнко. З’явилися у «Ворсклі» і двоє легіонерів – представник національної збірної Вірменії Гегам Кадимян та молодіжної команди Грузії Андро Гіоргадзе. Крім того, до команди повернувся із угорського «МТК» нападник Юрій Коломоєць. Власне перших чотирьох і представили як нових гравців, адже Коломойця у Полтаві  вже добре знають. 

Після того, як футболістам презентували футболки, вони приєдналися до тренування. А Василь Сачко, головний тренер команди, Олег Лисак, віце-президент ФК «Ворскла» поспілкувалися із мас-медіа. 

Ми задоволені тим підсиленням, яке є, ведемо переговори щодо кількох позицій, - розповів Олег Вікторович. – Якщо все вдасться, ви згодом про все дізнаєтесь. Зараз ситуація в Україні така, що не дає приводів для оптимізму з точки зору футболу, але мені здається, що цей чемпіонат буде дуже цікавим у плані інтриги, адже зараз більшість команд – рівні. Від своїх футболістів просимо проявити характер, який вони показували протягом останнього півріччя, і ми ставимо завдання грати на перемогу у кожному матчі. Це коротко – про життя «Ворскли» та наші плани. 

Василь Сачко розповів про підготовку у міжсезоння: 
Ми провели низку непоганих спарингів та виконали усі завдання на тренувальних зборах, що планували. Міжсезоння дало нам багато інформації по кожному з гравців. Ми провели тестування та ігри, в яких бачили власні помилки та сильні сторони. Ми робили експерименти, змінювали склад, знайомилися із новачками. Я задоволений нашою роботою, а через деякий час нас протестує дуже класна команда – «Шахтар». 

На тренуванні ж команда Василя Сачка левову частину часу присвятила двосторонній грі, голом у якій відзначився Юрій Коломоєць.    

Прес-служба ФК «Ворскла»
www.vorskla.com.ua