17.07.2017 22:47:07 | Липень 2017 | Версія для друку
  • +

17 липня 2017 року. 11:00. Стадіон «Лтава». +24 градуси

ТМ «Ворскла» U-19 – «Колос» ( Лазірки) – 0:0

«Ворскла» U -19: Різник (гравець на перегляді, 46), ГНП, Дмитрієв, ГНП (Коротченко, 46), Черткоєв, Бородай (Котов, 46), Миць, Кравчук (Ботвинко, 46), Орищак (Кожевніков, 46), Мосейчук (ГНП, 46).

Два розкішних моменти у першому таймі 19-річні полтавці реалізувати не зуміли, а в другому вже таких явних епізодів поблизу воріт учасника змагань вищої ліги чемпіонату області не було. Треба сказати, що двічі в другій 45-хвилинці суддя призначав пенальті у ворота ворсклян, і обидва рази «тягнув», реагуючи по удару воротар, який наразі проходить оглядини у команді Вадима Мандрієвського.

Наступний спаринг-партнер «Ворскли» U-19 решетилівське «Динамо» з цілою низкою відомих у недавньому минулому виконавців. Ця гра відбудеться також на стадіоні «Лтава» у Крутому Березі 23-го липня о 17:00.