Двоє полтавців у збірній 25-го туру

17.04.2017 14:27:17 | Квітень 2017 | Версія для друку
  • Шрифт
  • -
  • +

Двоє полтавців у збірній 25-го туру

Матч проти львівських «Карпат» (0:0), що відбувся у Полтаві напередодні Великодня, дав підстави нашим колегам із популярного порталу Football.ua включити до складу символічної збірної 25-го туру відразу двох виконавців «Ворскли».

На думку журналістів, кращим стражем воріт у минулому турі заслужив називатися досвідчений кіпер Богдан ШУСТ , який зіграв вище усіляких похвал, на межі самопожертвування у ключових епізодах: у самому дебюті зустрічі «Ворскла» - «Карпати» і за кілька хвилин до фінального свистка.

Незважаючи на те, що Ворскла володіла перевагою і більше атакувала, саме Карпати, а конкретніше Кльоц, створили два забійних моменти, які могли залишити Ворсклу без очок. Вже на першій хвилині Кльоц вискочив один на один - Шуст врятував. А на 87-й хвилині Кльоц добре виконав штрафний - знову Шуст витягнув, - пише Football.ua

Удостоєний уваги своїми ефективними діями на фланзі Ігор  ПЕРДУТА , також опинився в збірній 25-го туру Ліги Парі-Матч.

Той нечастий випадок, коли Пердута отримав можливість зіграти в півзахисті, а не в захисті і, як показала практика - він явно тут виглядає краще і більше приносить користі полтавцям своїми ривками. У цьому матчі він просто розтерзав латераля львів'ян Матвієнка. Ігор багато подавав / прострілював, був дуже активним і настирливим. Одного разу, після передачі Мякушка, міг забивати сам, та Боровик врятував, - стверджує вищезгадане нами джерело.

Завжди приємно бачити своїх серед кращих. Бажаємо й іншим колегам Шуста і Пердути по команді не відставати, і обов'язково перемогти в найближчому турі, отримавши заслужені компліменти від мас-медіа.  

Прес-служба ФК «Ворскла»

Теги : шуст, пердута, збірна туру
Форма реплика WhiteGreen
Цена: 265,00 грн
Косметичка
Цена: 85,00 грн
 
comments powered by Disqus
Дні народження