Розклад матчів другого етапу ЛПМ

21.03.2017 00:11:14 | Березень 2017 | Версія для друку
  • Шрифт
  • -
  • +

Розклад матчів другого етапу ЛПМ

Українська футбольна Прем'єр-ліга оприлюднила розклад матчів другого етапу Ліги Парі-Матч сезону 2016/2017.

Чемпіонат відновиться першого дня квітня, коли відбудуться матчі 23-го туру у вищому футбольному дивізіоні України.

Цього дня буде зіграно одну з центральних зустрічей всього розіграшу: лідер «Шахтар» (Донецьк) битиметься із луганською «Зорею», що міцно закріпилася на третій сходинці турнірки.

Остаточний календар стане відомим 26-го березня, після того, як донецький «Олімпік» із львівськими «Карпатами» зіграють свій перенесений матч 17-го туру.

 

23 тур

1.04.17 «Ворскла» - «Волинь»

 

24 тур

8.04.17 «Зірка» - «Ворскла»

 

25 тур

15.04.17 «Ворскла» - «Карпати»

 

26 тур

22.04.17 «Дніпро» - «Ворскла»

 

27 тур

29.04.17 «Ворскла» - «Сталь»

 

28 тур

6.05.17 «Волинь» - «Ворскла»

 

29 тур

13.05.17 «Ворскла» - «Зірка»

 

30 тур

20.05.17 «Карпати» - «Ворскла»

 

31 тур

26.05.17 «Ворскла» - «Дніпро»

 

32 тур

31.05.17 «Сталь» - «Ворскла»

Теги : -
Косметичка
Цена: 85,00 грн
Игрушка Рысенок ФК
Цена: 99,00 грн
 
comments powered by Disqus
Турнірна таблиця
  КОМАНДА И В Н П М О
1 "Шахтар" Донецьк 22 19 3 0 47-14 60
2 "Динамо" Київ 22 14 4 4 43-23 46
3 "Зоря" Луганськ 22 12 4 6 34-21 40
4 "Олександрія" Олександрія 22 9 6 7 37-28 33
5 "Олімпік" Донецьк 21 9 6 6 28-30 33
6 "Чорноморець" Одеса 22 7 6 9 17-23 27
7 "Ворскла" Полтава 22 6 6 10 24-28 24
8 "Сталь" Кам`янське 22 6 6 10 20-25 24
9 "Зірка" Кропивницький 22 6 5 11 20-33 23
10 "Карпати" Львів 21 4 6 11 21-30 12
11 "Дніпро" Дніпро 22 4 10 8 21-30 10
12 "Волинь" Луцьк 22 2 4 16 13-40 10
  КОМАНДА И В Н П М О
1 "Динамо" Київ 22 17 4 1 53-15 55
2 "Шахтар" Донецьк 21 15 3 3 49-11 48
3 "Карпати" Львів 22 13 4 5 32-23 43
4 "Олімпік" Донецьк 22 10 8 4 37-27 38
5 "Зоря" Луганськ 21 9 1 11 27-30 28
6 "Чорноморець" Одеса 22 7 6 9 29-26 27
7 "Ворскла" Полтава 22 7 6 9 19-27 27
8 "Дніпро" Дніпро 22 7 4 11 33-37 25
9 "Сталь" Кам`янське 22 5 9 8 29-35 24
10 "Олександрія" Олександрія 22 4 8 10 21-31 20
11 "Волинь" Луцьк 22 5 2 15 23-62 17
12 "Зірка" Кропивницький 22 1 7 14 15-43 10
Основний склад Молодіжний склад
Основний склад Молодіжний склад
Дні народження