Василь Сачко: «Хочемо, щоб учасники турніру любили свою країну»

15.05.2017 14:24:35 | Май 2017 | версия для печати
  • Шрифт
  • -
  • +

Василь Сачко: «Хочемо, щоб учасники турніру любили свою країну»

Василь Вікторович Сачко, головний тренер «Ворскли», після відкриття футбольного турніру серед школярів, довго спостерігав за іграми. В його очах читалася щира радість за учасників турніру та справжня зацікавленість ходом кожної з футбольних баталій серед маленьких гравців.
   
Які емоції відчуваєте зараз?

Емоції лише позитивні, мені дійсно дуже цікаво. Я відразу пригадую себе в такому віці, і тому дуже добре уявляю, що відчувають ці хлопці. Дійсно, цей захід дуже корисний. Дуже добре, що клуб його організував на нашому чудовому стадіоні «Ворскла». Головна мета – об’єднати усіх хлопців, щоб вони любили свою країну та своє місто. Саме головне, щоб вони знали, що для кожного з них відкриті двері у футбольний клуб «Ворскла». 

На закритті турніру, яке відбудеться 18 травня о 14:30, буде присутня основна команда. Гравці з цікавістю поставилися до заходу?    

Ми з самого початку хотіли, щоб гравці прийшли до школярів. Поспілкувалися, стали ближчими одне до одного. Можливо, хтось із учасників цього турніру стане у майбутньому великим футболістом «Ворскли». Хлопці з команди до цього ставляться з позитивом і цікавістю. Їм дуже сподобалася ідея. Я думаю, що у четвер це буде свято для усіх, як для гравців «Ворскли», так і для школярів – учасників турніру. 

Прес-служба ФК «Ворскла»

Теги: Василь Сачко
Игрушка Подушка
Цена: 85,00 грн
Пивна кружка цвет
Цена: 40,00 грн
Форма реплика WhiteGreen
Цена: 265,00 грн
 
comments powered by Disqus
Именинник месяца